Суд заборонив курінь казака-колаборанта Ігоря Лисенка

Зображення завантажується

Суд заборонив Мелітопольський курінь, визнавши громадську організацію та її діяльність проросійською. Майно куріня повинно перейти до держбюджету. 

2 вересня, Запорізький окружний адмінсуд розглянув позов щодо заборони громадської організації “Мелітопольський курінь козацького війська запорізького низового”, що знаходиться на території тимчасово окупованого Мелітополя. 

На судовому засіданні було представлено матеріали СБУ, яка встановила, що громадська організація проводила активну антиукраїнську та інформаційно-пропагандистську діяльність. А саме поширювала стереотипи про взаємовідносини між Україною та Росією, підтримувала терористичну діяльність, а його члени контактували з урядом РФ.

Наприклад, на церемонії відкриття канцелярії Мелітопольського куреня у 2020-му, брали участь настоятель храму Георгія Побідоносця (УПЦ Московського патріархату) панотець Максим. Про що ми писали раніше

Крім того, організація пов’язана з іншим формуванням – “Козацьким військом запорозьким низовим”, яким керує проросійський діяч – Олександр Панченко, який мав зв’язки з Януковичем. 

Нагадаємо, що “Мелітопольський курінь козацького війська запорозького низового” понад 20-ть років очолює Ігор Лисенко. Він роками намагався приховати свої проросійські настрої і зв’язки його угрупування з УПЦ МП, анексією Криму та злочинами в Донецьку. Наразі, він активно співпрацює з окупантами

Читайте також: Зрадники в Розівці: депутат “Опоблоку”, “засланий казачок” і колишній очільник селища

Головна по “референдуму” окупантів: фанат “бессмертного полка”, штабістка “регіоналів” та “Оппоблоку”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі