Головна по “референдуму” окупантів: фанат “бессмертного полка”, штабістка “регіоналів” та “Оппоблоку”

Зображення завантажується

Представниця штабу “Оппоблоку”, поплічниця команди Балицького, прихильниця “бессмертного полка” – що відомо про Галину Катющенко, яку окупанти призначили головою “виборчкому”. 

Наприкінці серпня російські ЗМІ анонсували початок роботи так званої “виборчої комісії” на окупованих територіях Запорізької області. Разом з цим, “засвітилася” і  голова цієї установи Галина Катющенко. 

20 вересня, колаборанти і працівники окупаційних адміністрацій зібрались на “з’їзд” у Мелітополі. На цьому заході кожен з присутніх розповідав, як йому та його спільноті хочеться приєднатися до Росії. У підсумку, голова окупаційної адміністрації Євген Балицький оголосив підписання положення про “референдум” в Запорізькій області. Так званий “референдум” – це спроби РФ приєднати наші землі. 

Відтак, Галина Катющенко знову з’явилася в інформаційному просторі і дала нове інтерв’ю з роз’ясненнями про дату, час та правила “референдуму”. 

Запорожская область полностью готова к проведению референдума: закуплено технологическое оборудование – переносные и стационарные ящики для голосования, кабинки для обеспечения тайны голосования, сейфы для надёжного хранение документации, печати избирательных комиссий” – доповіла жінка.

Що відомо про Катющенко?

Галина Катющенко (Курченко) проживає в Мелітополі. Раніше, вона представляла штаб “Партії Регіонів”. Після Майдану Катющенко почала працювати в штабі партії “Опозиційний блок”, яка продовжила проросійські наративи “регіоналів”. 

У 2015-му, балотувалася в Мелітопольську міську раду, однак її не вистачило голосів. 

Жінка давно має зв’язок з Євгеном Балицьким та Галиною Данильченко, які наразі є головними колаборантами в Мелітополі. Так, наприклад, у 2016-му, група депутатів “Оппоблоку” на чолі з Данильченко намагались змінити директора муніципального ТРК «Мелітополь» на Катющенко, але це рішення не підтримав міський голова. 

Ми ідентифікували й сторінки Катющенко в нині заборонених “Одноклассники” і “ВКонтакте”.

Сторінки не активні, однак на них є деякі факти, які засвідчують її прихильність до “бессмертного полка” та росіських ЗМІ. Наприклад, ось пост який вподобала Галина, цитуємо: “Это вам не майдан…Питер. Бессмертный полк. Это честь, достоинство и память”.

У “ВКонтакті” жінка слідкувала за російськими групами. Наприклад, “Комсомольская правда – Петербург – KP.RU”.

Зараз, жінка активно виступає для російських журналістів, погодилася на посаду голови виборчої комісії Запорізької області, готує документи і допомагає організовувати незаконний референдум. 

Вероніка Хорольська

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі