Чому це варто зробити?

Ми працюємо задля кращого міста, щоб наше Запоріжжя було містом з прозорою владою, прозорим бюджетом і прозорими грошима. Щоб у місті були умови розвитку для усього бізнесу, а не тільки для того, що має своїх депутатів в міськраді. 

Коли ви підтримуєте нас – в нас з’являється більше часу на гарячі теми, в нас виникає можливість витратити декілька днів на відрядження в далекий куточок області, в нас з’являються гроші на монтаж якісного відео, щоб у нас на сайті були не тільки тексти. 

Чому ми не обмежуємося грантами?

Гранти – це класно, але це повільні гроші. Час між написанням грантової заявки на конкурс з середнім бюджетом та підписанням грантового договору, якщо ви цей конкурс виграли – від трьох до шести місяців. Ми можемо закласти в чергову грантову заявку “довгі” місцеві проблеми, які тривають вже не перший рік – конфлікти містян з керуючими компаніями, чи заводські викиди. Але так щастить не завжди, і немає гарантії, що наша грантова заявка переможе на конкурсі.  

І врешті-решт, це справедливо – коли запорізьким журналістам за те, що вони розповідають запорожцям про запорізькі справи, платять запорожці, а не фермер з Мінесоти чи менеджер з Амстердама. 

Отже, як дати нам грошей?

На банківський рахунок ГО 

Повні реквізити: 

ГО «Запорізький центр розслідувань»

ЄДРПОУ 41740262

р/р UA383206490000026003052719286, МФО 320649.

Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога для фінансування статутної дяльності».

Якщо простіше, для Привату

В розділі “Мої платежі” в Приват24 в строку “Створити новий платіж” введіть наш рахунок – UA383206490000026003052719286. І вам підтягне усі наші реквізити і автоматично сформує призначення платежу. 

А Патреон та Лікпей запрацюють найближчим часом! І це дуже точно!

Як ще нас підтримати?

Підписатися на наші соціальні мережі
Фейсбук: https://www.facebook.com/zpincenter/
Инстаграм: https://www.instagram.com/zpincentre/?hl=uk
Телеграм: https://t.me/incentre

Ділитися з друзями і знайомими інфою, що ми накопали 

Думати, за кого ви голосуєте на виборах

Liqpay