Історія успіху запорізької підприємиці, що отримала грант і відкрила «Смачно Shop»

Зображення завантажується

Мешканка Вільнянська Анастасія змогла відкрити бізнес, після початку повномасштабного вторгнення. Наша героїня стала учасницею кількох програм, що націлені на підвищення економічної спроможності жінок в Запорізькій області. «Запорізький центр розслідувань» про історію Анастасії та можливості для жінок Запорізького регіону 

Анастасія, фото “Запорізький центр розслідувань”

Пастила, фріпси, джерки та інші натуральні смаколики — це все навчилася робити власниця сімейного бізнесу «Смачно Shop». Головна ідея у тому, щоб виготовляти натуральні і смачні ласощі, що можна вживати навіть дітям від 6 місяців.

 

На початку повномасштабної війни Анастасія евакуювалася разом з дитиною з Вільнянська. На той момент, жінці довелося покинути роботу, звичне життя і рідне місто. Натомість тікати, як її здавалося, в нікуди. Однак згодом, набравшись сміливості, жінка повернулася і вирішила діяти. 

З початком повномасштабного вторгнення ми з дитиною виїхали до Львова. Ми були у пригніченому стані. Не знали, що робити. У Львові не хотілося залишатися, але я втратила роботу, розлучалася. Однак, почала все ж шукати можливості для того, щоб відкрити свій бізнес”

Анастасія, власниця “Смачно Shop”

З того моменту, Анастасія почала шукати можливості і випадково натрапила на інформацію про бізнес-школу. Суть якої полягала не тільки у навчанні, але й в можливості отримати грант. 

Подала туди заявку, мене відібрали. Потім впродовж трьох місяців я проходила навчання з можливістю подаватися на гранти. Так і отримала кошти для розвитку свого бізнесу

Анастасія, власниця “Смачно Shop”

На цьому майстриня не зупинилася і звернулася до “Вона Хаб”, де її допомогли розробити бізнес-план, повірили в ідею жінки і дали кошти на її реалізацію. 

Мені дали 30 тисяч гривень і я купила сушарку ( для фруктів та овочів – ред.).

Анастасія, власниця “Смачно Shop”

Після, Анастасія стала учасницею програми з підвищення економічної спроможності жінок в Запорізькій області від ГО “Укрпростір” завдяки якій придбала планетарний міксер. Своєю чергою це допомогло розширити асортимент. 

Потім був ще грант від “Посмішка” завдяки якому я отримала столи, морозильну камеру і так можу розвиватися далі

Анастасія, власниця “Смачно Shop”
Анастасія, фото “Запорізький центр розслідувань”

Зараз Анастасія є власницею “Смачно Shop”. Жінка виготовляє пастилу, фріпси, чипси з фруктів, і інші цікаві смаколики. Окрім солодощів, почала працювали й з мʼясною продукцією – робить джерки та ковбаски. Свою продукцію реалізує, через Інстаграм, сайт та маркетплейс “Епіцентру”. 

Скріншот сайту Смачно Shop

Читайте також: У Запоріжжі жінки отримали більш ніж 1,5 млн грн на власний бізнес

Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обовʼязково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі