У Запоріжжі жінки отримали більш ніж 1,5 млн грн на власний бізнес

Зображення завантажується
Фото: ГО "УкрПростір", колаж Юлії Савчук

Запорізька організація “УкрПростір” підбила підсумки проєкту на підтримку жінок області, який тривав більш ніж півроку. Серед тих, хто отримав фінансування – як вимушено переміщені особи, так і запоріжанки, в тому числі пенсіонерки, жінки з сімей військових тощо

Наприкінці серпня минулого року ГО “Укрпростір” провела  конкурс грантів для підвищення економічної стійкості жінок. На нього було подано 89 заявок. 

Фінансування отримали 49 проєктів: 30 – на заснування чи розширення підприємницької діяльності, 2 – на започаткування соціального підприємництва, 17 – на професійне перенавчання. Розмір грантів – від 5 до 88 тис грн, залежно від специфіки запиту.

Загалом переможниці отримали близько 1,6 млн грн. Протягом перших місяців діяльності  жінкам вдалось не тільки розпочати власну справу, а й налагодити партнерства для взаємопідтримки. Для цього був проведений цілий цикл заходів для розвитку комунікацій між ними.

У межах проєкту було створено мережу Центрів підтримки та розвитку жінок. Вони вивчали потреби учасниць і проводили відповідні заходи. Тож партнерки заходу також отримували психологічну підтримку, гуманітарну допомогу, пройшли цикл лекцій щодо запобігання насильства.

Читайте також: “Держава виділить Запорізькій області 1,5 млрд грн для збиткових громад”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі