У Запоріжжі витратили 3,5 млн грн на охорону кількох укриттів

Зображення завантажується

“Запоріжремсервіс” замовило охоронні послуги для шести укриттів у місті за 3,5 мільйона гривень сумарно

Напочатку квітня комунальне підприємство “Запоріжремсервіс” уклало договір на послуги з охорони укриттів. Інформацію про це опубліковано на порталі Prozorro. Ми проаналізували закупівлю і пояснюємо хто охоронятиме укриття, скільки коштуватимуть ці послуги, і про які обʼєкти йде мова. Також представники “ЗЦР” побували й в самих укриттях.

Згідно з договором, за зазначену суму виконавець зобов’язаний забезпечувати охорону шести укриттів. Одне з них розташований за адресою вул.Незалежної України, 39а, а друге – на вул. Сталеварів, 8. Інформація про розташування чотирьох інших укриттів невідома.

Нагадаємо, що раніше “ЗЦР” вже писав про укриття за цими адресами. Вони є одними з найдорожчих у міста. Також ми побували у самих укриттях і зазначимо, що охоронці там дійсно чергують. Окрім охоронних функцій чоловіки запропонували свою допомогу і проінформували нас. Детальніше про самі укриття ми розповімо у наступному тексті.

Згідно з документами, охоронці чергуватимуть на обʼєктах з 8 до 8 години у встановлені замовником дні. А саме: затримувати сторонніх осіб на обʼєктах, сповіщати “Запоріжремсервіс” про такі випадки, викликати поліцію. Надавати ці послуги фірма має до кінця 2023-го року.

Тепер трохи детальніше про саму процедуру. Це були відкриті закупівлі з особливостями, участь в яких взяли два учасники – Управління поліції охорони в Запорізькій області та фірма “Охоронний Холдінг”. Початкова ціна за ці послуги вартувала 5,3 млн грн, однак фірми змогла запропонувати вигіднішу пропозицію у 3,5 мільйона гривень.

За 2022-2023 роки “Охоронний Холдінг” отримала замовлень на 6,3 мільйона гривень. Серед найбільших замовників “Водоканал”, “Міські теплові мережі” та “Запоріжелетротранс”. Зазначимо, що раніше, фірму повʼязували з підприємствами Ахметова, зокрема комбінатом “Запоріжсталь. 

Читайте також: Історичний будинок у Запоріжжі відбудують: 10 млн грн на проєкт реставрації після російської ракети

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі