У Запоріжжі виділили 395 тис. грн на постраждалі від росракет багатоповерхівки

Зображення завантажується

У березні запорізька влада виділила понад 395 тис. грн на багатоповерхівки, що нещодавно постраждали внаслідок ракетних обстрілів РФ. За ці гроші будинки мають обстежити й надати рекомендації щодо відбудови 

У березні Департамент з управління ЖКГ уклав 4 договори на обстеження аварійних частин у багатоповерхівках, що зазнали ракетного удару. “Запорізький центр розслідувань” розповідає на які будинки виділили кошти, і хто та за скільки буде проводити обстежувальні роботи

Найновіші договори були укладені від 27 березня. Департамент підписав їх із підприємцями Олександром Рижиковим та Романом Самченко. 

Перший підприємець має провести обстеження конструкції постраждалої частини будинків, що розташовані навпроти торгівельного центру “Сіті Молл”. А саме: підʼїзд № 1 по вул. Запорізькій, 2а та підʼїзд №4 по вул. Запорізькій, 2б. Нагадаємо, що вони постраждали останніми серед багатоповерхівок у місті, 22 березня. Сумарно обстеження коштує 193 тисячи грн. 

Замовник не опублікував договори на Prozorro, тому деталі невідомі. Однак завершити роботи підприємець має до 31 грудня 2023 року. 

Раніше, на початку березня, Рижиков уже отримував замовлення на обстеження багатоповерхівки по вулиці Незалежної України, 67. Обстеження цього будинку коштувало 126 тисяч гривень. Роботи мали завершити 7 квітня. Договір замовник також не опублікував.

Також, 27 березня, Департамент замовив обстеження багатоповерхівки по вулиці Кам’яногірській, 6, у підприємця Романом Самченко за 76 тис. грн. Роботи мають бути виконані до 31 грудня. 

Роман Самченко зареєстрований, як підприємець з липня 2017-го. Наприкінці 2022-го і на початку 2023-го, він уклав договорів із Департаментом на 522 тисячи грн. 

Олександр Рижиков зареєстрований, як підприємець з червня 2019-го року. Департамент уклав із ним угод на схожі роботи і по іншим постраждалим будинкам. Наприклад, багатоповерхівки по Зестафонский,8 та Кияшко,22 тощо. Загальна сума цих угод складає понад 692 тисячи гривень. 


Для порівняння у Харкові місцева влада активно виділяє гроші на обстеження будинків, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ.

Так, за даними “Харківського антикорупційного центру”, Департамент житлово-комунального господарства міськради з початку року оплатив роботи щодо техобстеження будинків, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, на суму понад 7,7 мільйона гривень. 

Кількість угод на обстеження будинків склало понад 100. Вартість обстеження одного будинку коливалась від 30 до 300 тисяч гривень.

Читайте також: У Запорізькій області витратили 63 мільйони грн на пальне з початку року

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі