У Запоріжжі фірма заборгувала 2,5 млн грн за оренду землі на Великому Лузі

Зображення завантажується

Запорізька міськрада намагається стягнути 2,5 мільйона з фірми, якій раніше віддала 4,5 гектара дитячого табору під котеджі. Як виявилося, фірма майже 3 роки не платила орендну плату в міський бюджет.  

Наприкінці вересня, Господарський суд розглянув позов прокурора в справі про використання земельної ділянки без оплати. За попередніми підрахунками орендар винен місту понад 2,5 мільйони гривень. Мова йде про ділянку 4,5 гектари за адресою Ленська, 34. Це територія між зупинкою громадського транспорту «На вимогу» та госпіталем для ветеранів війни “Великий луг”. 

Так, кілька років тому ділянку передали фірмі “Глобал 2018″. І, як виявилося, орендар весь час користувався землею без реєстрації речових прав. Простіше кажучи, “Глобал 2018″ не уклала договір оренди. У результаті до міського бюджету не надійшло понад 2,5 мільйони гривень за період з 01.03.2019 по 30.11.2021 року. А тому представники прокуратури звернулися до суду.

В ході судового процесу, фірма намагалася відкласти розгляд справи і навіть подавала клопотання про відкладення до припинення воєнного стану на території України. Однак, прокурор в підготовчому засіданні зазначив, що заперечує проти відкладення справи. 

Суд, заслухавши думку прокурора та дослідивши матеріали справи, став на сторону прокурора. А отже, наступне підготовче засідання буде вже в листопаді. 

Нагадаємо, що раніше, Запорізька міська рада передала землю фірмі “Глобал 2018” і дозволила змінити цільове призначення з дитячого табору на котеджі. Тоді проєкт додали до пакета земельної документації ввечері за день до сесії.
Схожа ситуація була і з землею під табором “Орленок”. Ділянку також відвели, а потім змінили призначення під котеджі для Кальцева. 

Фірма “Глобал 2018” належить Наталії Бакуменко. Раніше жінка була засновником фірми “Ресурс Компані”, яка отримала ділянку на Бородинському під будівництво каскаду будинків “Comfort City”. Нині ж фірмою керує Денис Лодов. 

Читайте також: “Мішок на голову натягнуть – і у відділок”: Терор на Запоріжжі і роль колаборантів

У Запоріжжі призначили заставу в 150 тис.грн посереднику корупційної схеми по виїзду на окуповані території

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі