Комісія Правобережного відділу освіти у Запоріжжі відвідала школу, яку планують закрити

Зображення завантажується

Сьогодні, 30 травня, комісія Правобережного відділу освіти відвідала школи №№61 та 73, які підпадають під реорганізацію цим літом. На зустрічі були присутня голова Правобережного ВО Яна Литовченко, батьки, громадські активісти та депутати міської ради, які входять до комісії з питань освіти – Інна Пенчук та Денис Симаков. Комісія оглянула стан шкіл та укриття. 

Фото Катерини Звєрєвої

У 61-й школі, яку планують закривати, укриття є, але недоремонтовані: їх ремонт батьки фінансували своїм коштом. 

При перевірці укриття школі рекомендували виправити деякі недоліки – наприклад, вентиляцію. Після її завершення приміщення цілком відповідало би вимогам до укриттів.

Катерина Звєрєва, голова ГО “ХОЧУ ВЧИТИСЬ!”
Фото Катерини Звєрєвої

Натомість у 73-й школі, до якої її планують приєднувати, укриття – це фактично столова у цокольному поверсі, без другого виходу, з вікнами і без захисту від уламків.

Фото Катерини Звєрєвої
Фото Катерини Звєрєвої

До 73-ї школи приєднають не тільки 61-у, а й початкову школу “Евріка”. Тим часом укриття у 73-й школі розраховане лише на 50 осіб. Натомість укриття 61-ї школи вміщує орієнтовно 100-200 дітей.

Зауважимо, що вчора на профільній депутатській комісії звучали твердження, що укриття у 73-ій школі є і воно функціональне.

Голова Правобережного відділу освіти заявила, що рішення про закриття школи №61 ухвалювала міська влада. Батьки проти реорганізації: школа розташована поблизу приватного сектору. Якщо її закриють, то учням треба буде добиратися до місця навчання 3 кілометри. Батьки, говорячи про часті прильоти по Запоріжжю, вимагають, щоб діти мали можливість навчатися поруч з домом. Вони будуть писати звернення до Міністерства освіти.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі