Кабмін виділив ще 500 млн грн на укриття у школах Запорізької області 

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Запорізька область – у переліку 8 пріоритетних регіонів, яким буде надано субвенції на облаштування укриттів у школах. Кабмін затвердив постанову, якою розподілив фінансування на облаштування безпечних освітніх просторів

Укриття на ці гроші облаштовуватимуть лише у середніх школах, які працюють за дистанційною або змішаною формою навчання. Субвенція передбачена для Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Сумської, Чернігівської та Запорізької областей. 

Запоріжжя та область отримають на шкільні укриття 500 млн грн. Виходячи із попередніх кошторисів на облаштування укриттів у Запоріжжі, цієї суми може вистачити на 40-45 навчальних закладів – якщо ціни на товари та послуги не буде завищено. 

Раніше “Запорізький центр розслідувань” уже писав про новостворені фірми, які отримали мільйонні підряди на ремонт шкільних укриттів і про сумнівну якість цих ремонтів. 

Нагадаємо, що у Запоріжжі триває низка кримінальних проваджень щодо порушень під час облаштування укриттів у школах. Але дізнатися про деталі поки неможливо.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі