У Запоріжжі новостворені фірми отримали мільйонні підряди на ремонт шкільних укриттів торік

Зображення завантажується

У Запоріжжі нові фірми у короткі терміни після створення отримали мільйонні підряди. Більшість із них співпрацювали з департаментом освіти й виконували замовлення на ремонт укриттів у школах та дитсадках

Торік 11 новостворених фірм отримали замовлення через Prozorro. Про це свідчать дані, зібрані завдяки інструменту YC.Market від YouControl. “Запорізький центр розслідувань” коротко і на прикладах розповідає про кілька таких закупівель.

Новостворені фірми

Так, фірма “Запоріжбудремсервіс” була заснована у квітні 2023 року. І вже через кілька тижнів почала брати участь у закупівлях і отримувати замовлення. 

Серед них були роботи з облаштування укриття для Запорізького академічного ліцею №34, яке замовив департамент освіти ЗМР за 2,2 мільйона гривень. Також у компанії замовляла укриття й Кушугумська гімназія “Інтелект” – за майже 3,6 мільйона гривень

Загалом за 2023 роки “Запоріжбудремсервіс” отримав замовлень на 11,3 мільйона гривень

ТОВ “ЮДЛСтрой”, що було засноване у жовтні 2023 року, уже у листопаді виграло перший тендер. Фірма виконала ремонт підвального приміщення ясел-садочка “Лебедик” за 1,4 мільйона гривень

А от ТОВ “Кульзрістінвест” було засноване у лютому 2023 року. Вже у квітні фірма отримала своє перше замовлення на 90 тисяч гривень від одного з запорізьких ліцеїв. 

Загалом впродовж року фірма уклала договорів на 12,8 мільйона.  Левова частка – 9,4 мільйона гривень – це замовлення від департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. 

Серед замовлень фірми – підвал під укриття у гімназії №42 за 2,4 мільйона гривень, гімназії № 83 за 2,7 мільйона гривень. А також укриття за 1,9 мільйона гривень для Запорізького класичного ліцею.

Нагадаємо, що ЗЦР та ГО “Хочу вчитись” перевіряли це укриття. Як виявилося, ні виконуюча обов’язки директора, ні робітники не знали, яка саме фірма ремонтує сховок. Детальніше про те, як його ремонтували і які невідповідності виявили, читайте у цьому матеріалі.

Попри те, що це були відкриті закупівлі, охочих позмагатися за це замовлення не виявилося, і фірма «Кульзрістінвест» отримала його без зміни ціни. 

Детальніше про ці фірми і їхніх власників ви можете почитати у нашому тексті: Харків vs Запоріжжя: поява нових фірм на підрядах із відбудови

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі