У Запоріжжі зменшили вартість відновлення двох обстріляних будинків

Зображення завантажується

У Запоріжжі повторно оголосили тендери на відбудову двох постраждалих багатоповерхівок. Очікувана ціна на 33% менше. “Запорізький центр розслідувань” розповідає про які будинки йде мова, ціни і деталі процесу відбудови

Наприкінці вересня, Служба відновлення та розвитку інфраструктури повторно оголосила закупівлі на відновлення будинків. Це друга спроба замовника знайти виконавця робіт і підписати договір.

Мова йде про дві багатоповерхівки – по вул. Зестафонській, 8 та Кам’яногірській, 6.  У серпні, вже проводили закупівлі на ремонт цих будинків. Раніше, очікувана вартість відбудови 9-поверхівки по Зестафонській, 8 була понад 274 мільйони гривень, що на 93 мільйони гривень більше. Ремонт будинку по вул.Кам’яногірській, 6 коштував на 6,2 мільйона більше. Наразі очікувана вартість двох будинків знизилася на 33%, а це 99,2 мільйона гривень.

Контекст ситуації

Закупівлі були скасовані, через порушення законодавства у сфері закупівель. У розʼяснені зазначено, що Державне агентство відновлення рекомендувало здійснити додатковий аналіз цін на будівельні матеріали, заради максимальної економії бюджетних коштів.

Нагадаємо, що у цей же момент замовлення на ці та інші будинки претендувала лише одна фірма –  “БК “Консул”. Чи буде вона подаватися цього разу стане відомо наприкінці жовтня. 

Читайте також: Відбудову обстріляних будинків перенесли, щоб проаналізувати ціни на будматеріали 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі