Відбудову обстріляних будинків перенесли, щоб проаналізувати ціни на будматеріали 

Зображення завантажується

Закупівлі на ремонт запорізьких багатоповерхівок на 676 мільйонів скасували, щоб ще раз переглянути ціни на будівельні матеріали. Рішення було прийняте, зважаючи на рекомендації “з центру”. “Запорізький центр розслідувань” розповідає, що це означає і які ймовірні причини такого рішення

Нещодавно, у серпні, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області оголосила закупівлі на ремонт відразу 5 будинків. На них мали сумарно виділити 676 мільйонів гривень з держбюджету. 

Вже наприкінці місяця замовлення перебували у статусі “Кваліфікації переможця”, тобто замовник мав визначитися з виконавцем і надалі укласти договір. Проте на початку вересня закупівлі були скасовані, через порушення законодавства у сфері закупівель. У розʼяснені зазначено, що Державне агентство відновлення рекомендувало здійснити додатковий аналіз цін на будівельні матеріали, заради максимальної економії бюджетних коштів. 

Відтак, тепер замовник має переглянути цінову пропозицію, а потім оголосити закупівлі заново. Тобто процес відновлення цих будинків стартує пізніше, і нового підрядника знайдуть та договір підпишуть, якщо не буде нових проблем, десь наприкінці жовтня. Мова йде про наступні багатоповерхівки: 

  • Будинок по вул. Зестафонська, 8 
  • Будинок по вул.Кам’яногірська, 6  
  • Будинок по вул. Незалежної України, 67 
  • Будинок по вул. Незалежної України, 80/вул. Якова Новицького, 3 
  • Будинок по вул. Миру, 14 

Нагадаємо, що єдиним претендентом на всі договори була одна дніпровська фірма “БК “Консул”. При цьому забудовник не мав конкуренції, що дало можливість майже не зменшувати цінову пропозицію. 
Також, наші колеги з “NGL.Media” раніше повідомляли, що міська рада значно переплачує за відбудову інших будинків на ремонт яких виділили з бюджету міста. Це багатоповерхівки по Зестафонській,10 та Сталеварів,16.

Читайте також: Понад пів мільярда може отримати фірма з Дніпра за відбудову запорізьких будинків

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
3 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
trackback
У Запоріжжі погодили відбудову трьох будинків, що відкладали через завищені ціни – Громадське Місце Запоріжжя
31.10.2023 11:20

[…] ці закупівлі були скасовані, через порушення законодавства у сфері закупівель. […]

trackback
У Запоріжжі уклали договір на відбудову багатоповерхівки за 16 млн грн – Громадське Місце Запоріжжя
10.11.2023 10:17

[…] була фірма “БК “Консул” з Дніпра. Проте закупівлю скасували, через завищену ціну на будівельні матеріали. З […]

trackback
#громадськемісце У Запоріжжі уклали договір на відбудову багатоповерхівки за 16 млн грн #запоріжжя #zaporizhia – Громадське Місце Україна
10.11.2023 10:30

[…] з Дніпра. Проте закупівлю скасували, через завищену ціну на […]