Понад пів мільярда може отримати фірма з Дніпра за відбудову запорізьких будинків

Зображення завантажується

У Запоріжжі продовжується процес відбудови постраждалих від російських снарядів багатоповерхівок. Так, було оголошено відразу ряд закупівель, на більшість з них є лише один учасник з яким, ймовірно, підпишуть угоди на 676 мільйонів гривень 

Ще на початку серпня, в.о. мера Анатолій Куртєв повідомив, що гроші на відбудову решти запорізьких будинків знайдено. За його інформацією, з держбюджету виділили понад 815 мільйонів гривень. 

Відтак, Служба відновлення та розвитку інфраструктури оголосила закупівлі на відразу 5 будинків за кошт держбюджету. Більшість з них вже перебувають у статусі “Кваліфікації переможця”, тобто наразі замовник приймає рішення з ким укласти угоди на відбудову. Проте майже на всіх закупівлях єдиним учасником і основним претендентом на їх отримання є фірма “БК “Консул”. Лише в одному тендері на відновлення будинку по вул. Незалежної України, 67 у фірми була конкуртка – фірма “ЕДС-Інжиніринг”. Однак її пропозицію відхилили.

Перелік багатоповерхівок:

  • Будинок по вул. Зестафонська, 8 за 274,3 мільйона гривень
  • Будинок по вул.Кам’яногірська, 6  за 23 мільйони гривень
  • Будинок по вул. Незалежної України, 67 за 135 мільйонів гривень
  • Будинок по вул. Незалежної України, 80/вул. Якова Новицького, 3 за 214 мільйонів гривень
  • Будинок по вул. Миру, 14 за 30 мільйонів гривень
    Разом – 676 мільйонів гривень 

Кінцевим бенефіціаром “БК “Консул” Олег Глушков з Дніпра. За 2022-2023 роки виконавець не отримувала підрядів, а тому закупівлі на відбудову можуть стати першими. 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі