Запорізька чиновниця висміяла запоріжців, які обурилися з приводу графіті на пам’ятках архітектури

Зображення завантажується

Директорка департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова у Facebook-сторіз висловила думку про те, що “мають право давати рекомендації” з тих чи інших питань лише люди із фаховою освітою, або ж “якщо ти робив щось крутезне” 

“Чиновниця третьої хвилі”, Катерина Сімонова, яка є фігуранткою справи з розкрадання гуманітарної допомоги та яка не змогла повернути з-під арешту свій iPhone та косметичку із порошкоподібною речовиною, розкритикувала запоріжців. 

Сімонова вважає, що лише люди із профільною освітою або ж відповідними кейсами за спиною “мають право” давати поради з приводу того, що відбувається в Запоріжжі. Реакцію містян, яку ті почали активно виказувати в соцмережах, чиновниця назвала “брєднями ФБ”, на які “не звертаємо увагу, продовжуємо працювати”.

Мова йде про обурення запоріжців з приводу стріт-арту з “бойовими котиками”, які були нанесені на будинки на центральному проспекті Запоріжжя в рамках проєкту “Стіни культури” від громадського руху “Культурні Сили України”. Патріотичні коти з’явилися на обласній бібліотеці, управлінні Національної поліції, театрі імені Магара, та на архітектурних пам’ятках – будинках на проспекті Соборному та Маяковського. 

Увагу громадськості на ці малюнки першим звернув запорізький краєзнавець та гід Роман Акбаш. Його роздратувало те, що один з артоб’єктів намальований просто поруч із табличкою про те, що цей будинок знаходиться в списку держреєстру нерухомих пам’яток України. У соціальних мережах запоріжці підтримали обурення краєзнавця та погодилися із думкою про те, що подібним роботам – не місце на архітектурних пам’ятках.

Читайте також: Запорізький виконком замовив укриття за 1,2 мільйона грн

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі