Катерина Сімонова та таємниця рожевої косметички: чиновниця не змогла повернути вилучені речі

Зображення завантажується

Що знайшли під час обшуків в сумочці у директорки департаменту культури і туризму Катерини Сімонової – “чиновниці третьої хвилі”, як вона сама себе називає? Спойлер: за даними судового реєстру, в косметичці Катерини знайшлося місце для порошкоподібної речовини

30 серпня у запорізьких чиновників, які мають відношення до Гуманітарного штабу, детективи НАБУ провели обшуки. Серед фігурантів обшуку є заступниця голови ОДА Злата Некрасова, депутат обласної ради Віктор Щербина, а також Катерина Сімонова. Раніше “Запорізький центр розслідувань” вже розповідав про те, що Некрасова та Щербина не змогли розчулити суддів та повернути особисті IPhone, які у них вилучили під час обшуків. Катерина Сімонова також спробувала забрати з-під арешту свої речі, але і до неї фортуна повернулася іншим боком.

Згідно із базою “Судової влади України”, заявницею на повернення майна у справі №991/3713/22 є саме пані Сімонова.

Судовий реєстр розповідає нам, що у Катерини вилучили iPhone 13 Pro, в якому слідчі у месенджері WhatsApp знайшли чат, присвячений діяльності Гуманітарного штабу і зберіганню, переміщенню та розподілу гуманітарної допомоги. Мобільний телефон у Сімонової забрали, але віддали сім-карту Vodafone.

Далі цікавіше: серед особистих речей в сумочці пані Сімонової знайшли рожеву косметичку. Здавалося б, нічого дивного, але в самій косметичці слідчі виявили “дев`ять прозорих поліетиленових пакетиків із залишками порошкоподібної речовини білого кольору та один прозорий поліетиленовий пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору”. Там же лежали скручені купюри – 100 євро та 1000 угорських форинтів. В судовому реєстрі купюри назвали “пристосованими для інтерназального вживання наркотичних речовин”. Сама чиновниця підтвердила детективам, що сумка, в якій лежала косметичка, належить їй, а ось сама косметичка та речі в ній – ні.

iPhone 13 Pro, купюри та порошкоподібні речовини визнали речовими доказами у кримінальному провадженні та вилучили. Мобільному телефону слідчі проводять комп`ютерно-технічну експертизу, а банкнотам – комплексну судову дактилоскопічну та молекулярно-генетичну експертизу.

Читайте також: “Дім з дірою” в Запоріжжі. Мешканці розповіли, як пережили ракетний удар

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі