Велике медичне злиття: запорізька влада хоче укрупнити третину міських лікарень

Зображення завантажується

Пологові будинки, лікарні для дорослих, стоматологічні кліники – все це хочуть укрупнити, посилаючись на економію бюджету. На найближчу сесію запланована ціла низка рішень зі злиття десяти медичних закладів міста. 

Останнім часом головим джерелом “медичних пристрастей” стало можлива передача дев’ятого пологового будинку. Але це лише одна з медичних “міні-реформ”, які планує зараз запорізька влада, зливати і передавати планують набагато більше.  

Через обшуки у топ-посадовців можна стверджувати, що існуючий політичний консенсус захитався, і на ці проекти голосів може і не хватити. Але це лише можливість, підкреслимо. 

Злиття закладів завжди супроводжується скороченням менеджерів – завідуючих відділеннями, бухгалтерів, і досить часто зачіпає і лікарів теж. Зазвичай, лікарі лишаються на своїх місцях, але зі зменшеною ставкою. Також скорочується перелік “особливих”, рідкісних послуг і робіт. Вивільняються приміщення, договори оренди майна переглядаються і переукладаються.  

Отже, що хочуть “злити”?   

1. Пологовий Будинок №9 на Бабурці приєднують до третього на Бочарова (Космос).  

2. Стоматологічні кліники фактично зливають в одну, доєднуючи майже усі до Першої, яка розташована на Сєдова, 10. Це буде з сьомою на Космосі,  третьою на Винтера, другою на Шкільній і з шостою на Фільтровій. 

3. Четверту лікарню на Кічкасі, по вул. Історичній, приєднують до Другої на Авраменка. ЦПСМД №5 на вулиці Запорізького козацтва (Бабурка) приєднують до Дев’ятої лікарні на Правому березі. 

4. Першу дитячу дікарню на Комарова (Космос) приєднують до П’ятої на Бабурці

5. І схоже, що в Департаменті так захопились злиттям, що трішки заплутались і зробили “комбо” – Першу лікарню на проспекті в Олександрівському районі приєднують до Десятої на бульварі Шевченко, а Десяту до Шостої, яка в низу вулиці Сталеварів, поряд з медичним університетом. 

В в усіх випадках пояснення від Департаменту охорони здоров’я типове – управлінська оптимізація та “спрямування вивільненних грошей на першочергові потреби в галузі”. Розрахунки і цифри в проектах рішень не надаються. 

Читайте також: “РУСОВ” на Запоріжжі: кримські ополченці, фотомоделі, і потерпілі від ФСБ за “русскую идею”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі