В Запоріжжі за півтора роки 19 людей взяли кредити на 24 мільйони через єОселю 

Зображення завантажується

Запоріжжя опинилось на останньому місці серед обласних центрів, де беруть пільгові житлові кредити за держпрограмою єОселя. За час дії програми 19 родин отримали кредити на загальну суму в 24 мільйони гривень. 

Одночасно з цим, у прифронтовій Харковщині (в цілому по області) по єОселі “закредитувались” 89 людей на 117 мільйонів гривень, а в Миколаїві – 45 на 38 мільйонів. 

Кредити за єОселею переважно беруть на вторинному ринку, головними отримувачами пільгової іпотеки є робітники поліції, слідом за ними йдуть працівники СБУ та ДСНС. З недобудованих багатоповерхівок, де вартість житла зазвичай дешевше, в Запоріжжі на програму єОселя потрапили два будинки. Це ЖК Основа на Поштовій вулиці і ЖК Смарт на вулиці Сєдова, обидва зводяться компанією “Простір”, пов’язаною з Олегом Шурмою, братом заступника ОП Ростиславом Шурмою.   

єОселя – державна програма іпотеки з низькими відсотками, спочатку її запускали для силовиків, освітян та інших бюджетників, а потім до них ще додались ВПО та усі інші. Детальніше про умови, порівняння з Харковим та інші нюанси читайте в нашому великому матеріалі. 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі