В Запоріжжі проти “Міста для людей” порушили провадження за шахрайство, – голова ОСББ

Зображення завантажується

В Запоріжжі компанія “Місто для людей” вимагає гроші і погрожує жителям будинку, який розірвав договір на обслуговування. В ЄРДР зареєстрували кримінальне провадження за статтею шахрайство, а саме обман мешканців, які здійснювали оплати. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань”, якому заявники з ОСББ надали відповідні документи. 

Ще у лютому 2021 року співвласники зареєстрували ОСББ «Водограйна – 1» і  направили в компанію всі необхідні документи для розірвання договору. З 1 травня комісія ОСББ не допустила до роботи двірника МДЛ, встановила замки, зняла показники лічильників електроенергії. 

Потім співвласники уклали новий договір на обслуговування ліфтів, найняли на роботу нового двірника тощо. Однак, до теперішнього часу МДЛ не віддає документи. Згідно заяви до правоохоронних органів від Вячеслава Зайцева, який є головою правління ОСББ, гендиректор “Місто для людей” повідомив йому, що технічну документацію не віддасть. Зараз “МДЛ” відмовляється передати документи на будинок і погрожує судами, продовжуючи нараховувати платіжки за послуги, які не надає. 

Також, Зайцев у заяві наводить приклад з прибирання сходів та міжсходових клітин. За три роки МДЛ нарахувала їм за фактичні послуги 680 тис грн, але фактична зарплатня жінки, яка прибирала сходи в будинку, становила за цей час лише 262,8 тисяч, з усіма нарахуваннями. Відтак, різниця складала лише більше 400 тисяч гривень.   

Нагадаємо, що керуюча компанія “Місто для людей” уклала ряд договорів на запорізьких багатоповерхівок ще в 2017-му. Взявши на себе зобов’язання займатися рядом послуг – ремонтом, сезонною роботою, обслуговуванням прибудинкової території та інше. При цьому, на сьогодні, багато будинків виявились заручниками компанії. 

Жителі будинків, які створили ОСББ місяцями не можуть повернути документи навіть через суд та отримують погрози. Більш детально ви можете почитати в попередній публікації “Запорізького центру розслідувань”. 

Також читайте: Топ-3 підрядників, які виконують ремонтні роботи за “ковідні кошти” у Запоріжжі

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі