В Запоріжжі продали частину ділянки під автовокзалом на Критому ринку: там планують будувати магазин

Зображення завантажується

В Запоріжжі ділянку під автовокзалом на Критому ринку поділили на два та одну з них продали. Тепер на ній планують будувати двоповерховий магазин. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на реєстр МБУтаО

В реєстрі Містобудівних умов та обмежень з’явилося повідомлення про нове будівництво магазину біля автовокзалу №2, по вулиці Рекордній, 35. Магазин планують зробити двоповерховий та з’єднати його з існуючою автостанцією. 

Згідно Плану зонування, це зона ТР-2а – зона інфраструктури автомобільного та електричного пасажирського транспорту. Будувати магазини, як супутній вид використання, там можна.

Раніше ділянка під автостанцією була одна. Ще у 2019 році Запорізька міськрада продала її по заниженій вартості  фірмі “Запоріжавтотранс”, яка придбала майже 6 тисяч квадратів по 98,7 гривень за квадрат. Фірма належить Ярославу Іванову. Також ця фірма у 2019 році викупила і ділянку під головним автовокзалом Запоріжжя, площею у майже 10 тисяч квадратів за 106 гривень за квадрат.

Тепер ділянку під автовокзалом на Критому ринку поділили на два та одну з частин продали фірмі “Естейтл”. Керівником фірми є Сергій Сьомочкін, кінцевим бенефіціаром – Олександр Уріх. Основний вид діяльності  фірми – це Купівля та продаж власного нерухомого майна. 

Цікаво, що номер телефону, за яким зареєстрована фірма, належить Денису Стокозу. На ньому зареєстрований його ФОП. Він же є керівником фірми “Консалт Інвест”, а кінцевим бенефіціаром є Олександр Уріх. Електронна пошта фірми містить прізвище та ім’я Дениса Стокоза – stokozdenis@ukr.net.

“Запорізький центр розслідувань” вже писав про цю фірму минулого року. Тоді департамент архітектури затвердив містобудівні умови на будівництво багатоповерхового комплексу на Набережній магістралі, де виходить вулиця Українська. 

Фірма планувала побудувати багатоквартирний комплекс з розважальним центром, магазинами на нижніх поверхах і стоянкою. Однак, в документах будівництво було описано інакше, ніж в проекті, який забудовник презентував мешканцям сусідніх будинків.

При цьому, першою чергою будівництва вказали торгові приміщення, а другою чергою – вже житлове. Такі “нюанси” з чергами будівництва зроблені для того, щоб обійти обмеження зонінгу. Так як ця земля по зонінг і генплану призначена більше для житлової забудови, ніж для торгової.

Зараз там вже розташований магазин “АТБ” та будується багатоповерхівка.

Денис Стокоз також є директором дочірнього підприємства “СВ-ДІМ” фірми “Стройіммосистем”, яка проводила реконструкцію Привокзальної площі.

Крім того, фірма “Січ-Інвестбуд“, бенефіціаром якої був Олександр Уріх, і у якої зараз такий же номер телефону, як і у фірми “Естейтл”, була пов’язана з будівництвом на “Уральських казармах”. Тоді забудовник хотів поставити торговий центр на місці Столітньої водонапірну вежі, що викликало масу суперечок.

Раніше “Консалт Інвест” належав через офшорні фірми Володимиру Кальцеву.

Читайте також: ОСББ відсудило у запорізької мерії 14 тисяч гривень боргу за комунальне приміщення

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі