ОСББ відсудило у запорізької мерії 14 тисяч гривень боргу за комунальне приміщення

Зображення завантажується

ОСББ будинку №6 по вулиці Незалежної України виграло в першій інстанції тяжбу з Запорізькою міськрадою, яка не платила два роки за підвальне приміщення площею в 126 квадратних метрів. Господарський суд прийняв рішення на користь ОСББ в кінці липня, а зараз міська влада подала в апеляцію.

Згідно з матеріалами справи, весною 2019-го року в будинку №6 по вулиці Незалежної України, неподалік від річкового порту, мешканці утворили нове ОСББ. Потім, протягом пів року, вони відмовилися від послуг КП “Запорожремсервіс”, затвердили свої тарифи на утримання будинку, і отримали від КП будинок вже на свій баланс. Але в цьому будинку у міста залишалося у власності приміщення в підвалі, площею 126 квадратних метрів.

І ОСББ почало вимагати від Департаменту комунальної власності та приватизації, як представника міськради, вносити плату за це приміщення. А Департамент незмінно відповідав, що не вирішуватиме це питання, поки не будуть розмежовані інженерні мережі, між їх приміщенням і житловими площами. У підсумку, ОСББ звернулося до суду, вимагаючи стягнути з міської влади 13912 гривень боргу за період з серпня 2019-го по квітень 2020 го.

У суді чиновники намагалися довести, що з міськради, тобто з бюджету, стягувати гроші неправильно, і що ОСББ повинно було їх вимагати від ВРЕЖО №7, як від балансоутримувача, або ж з управління юстиції, яке в той час орендувало підвал під один зі своїх офісів у ВРЕЖО.

Але суд прийшов до висновку, що саме міськрада є співвласником багатоквартирного будинку і відповідачем у даній справі. І оскільки чиновники не змогли пред’явити договір, за яким управління юстиції зобов’язувалося платити в ОСББ замість власника-міськради, то ці їхні доводи не можна брати до уваги.

У підсумку, суд прийняв сторону ОСББ і постановив задовольнити їх позов, і стягнути з Запорізької міської ради 13912 гривень заборгованості і ще 2270 гривень судового збору. Тобто, за це приміщення заплатять всі городяни зі своїх податків, кожен по дещиці.

Також читайте: Запорізька міськрада судиться за ділянку в парку, де будують п’ятиповерховий “медпункт”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі