У Запоріжжі перенесли завершення відбудови багатоповерхівки

Зображення завантажується

У Запоріжжі продовжили відбудову Зестафонскої, 10. Капітальний ремонт будинку мали завершити 31 грудня 2023-го, проте забудовник не встиг. Як змінився план відновлення, що людям обіцяє міська влада і що вже зробили – розказуємо далі

Наприкінці року Анатолій Куртєв провів зустріч з мешканцями будинку по Зестафонській,10. Мета зустрічі – показати людям новенькі відремонтовані квартири. А ще – повідомити, що жити у них вони, як планувалося раніше, поки не зможуть. Будинок мали завершити вже через кілька днів після зустрічі, проте мешканцям сказали, що будинок здадуть тільки у 2024-му.

Люди розповіли нам, що їм пообіцяли: жити у квартирах можна буде раніше за завершення будівництва. Проте частину мешканців все ще лякає вид із вікон, які у деяких квартирах виходять на зруйнований будинок №8. Нагадаємо, що його досі не почали ремонтувати.

Джерело: Фото Вероніки Хорольської

Коли ж будинок буде готовий? 

27 грудня замовник і забудовник уклали додаткову угоду, згідно з якою роботи у будинку завершать 31 березня 2024 року. На цей момент облаштування має бути завершено і у будівлі, й поруч із нею.

Що ж будуть дороблювати?

Впродовж наступних трьох місяців будуть завершувати утеплення фасаду, капремонт 4 під’їздів і їхніх входів, а також цивільний захист. Все це вартуватиме 21 мільйон гривень.

Нагадаємо, капітальний ремонт будинку коштуватиме 52,6 мільйона гривень. У червні місто уклало договір на перші три черги, вартість яких склала 29,5 мільйона гривень. Через два місяці уклали другий договір – на  четверту і пʼяту черги відбудови, що вартуватимуть понад 23 мільйони гривень. Детальніше те, які роботи входять у ці черги, ми описували раніше. 

Читайте також: Квартири на день і технагляд: у Запоріжжі починають демонтаж частини обстріляного будинку

 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі