У Запоріжжі провели тендер на відбудову Зестафонської за 29,4 млн грн

Зображення завантажується

Запорізька влада уклала договір на відбудову багатоповерхівки за понад 29,4 млн грн з фірмою, що має “нюанси” у портфоліо “. Це вже другий будинок, який виконає цей підрядник 

Нещодавно у Запоріжжі стартував процес з відбудови багатоповерхівок, які постраждали від російських ракет того року. “Запорізький центр розслідувань” дослідив, як проводили тендер, що і за скільки планують, а головне хто виконає ці роботи.

У  червні, Анатолій Куртєв заявив, що одного з виконавців робіт вже визначено:

“Визначено підрядника. Наразі він закуповує покрівельні матеріали і проводить «розшивку» швів. У першочергових планах – ремонт покрівлі та укріплення конструкцій”

Так, Управління капітального будівництва уклало договір на капітальний ремонт будинку по Зестафонській,10 – багатоповерхівка, що постраждала від вибухової хвилі, коли ракета С-300 влучила у будинок поруч і “склала” цілий під’їзд. Це 5 поверховий будинок у жилому районі на Правому березі міста.

Зазначимо, що за договором, почати роботи мають вже 15 червня, а закінчити у грудні 2023-го. При цьому, все виконуватимуть у три черги. Спочатку займуться укріпленням конструкцій і ремонтом покриттів, потім зроблять ремонт підʼїздів і квартир, електропостачання. Останнім етапом  буде заміна мереж опалення та водозабезпечення. Тобто  ремонт підʼїздів і самих квартир має початися вже наприкінці серпня.

Це були відкриті закупівлі з особливостями – подати свою пропозицію міг кожен охочий. Було всього дві учасниці “Мотажні системи” та “Стройінвест”. Остання виграла, бо запропонувала найменшу суму за виконання робіт – понад 29,4 мільйона гривень. 

З 2022-го, кінцевою бенефіціаркою фірми є Наталія Лазарь, а керівником Сергій Гавриленко. Фірма в основному виконує підряди для Дніпропетровської області. Так, починаючи з 2016-го “Стройінвест” отримала замовлень на 7,53 млрд грн

У Запоріжжі ця фірма отримала вже другий підряд на відбудову. Докладніше про першу закупівлю ми розповідали у нашій попередній новині про відновлення багатоповерхівки на Сталеварів, 16.

Читайте також: У Запоріжжі обстріляну багатоповерхівку на Сталеварів відбудує фірма з “підозрою”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі