У Запоріжжі новостворена фірма відремонтує шкільне укриття за 2 мільйони

Зображення завантажується

Департамент освіти замовив капітальний ремонт частини підвалу Запорізького класичного ліцею за майже 2 мільйони гривень. Роботи виконає підрядник, який зареєструвався на початку року і майже відразу почав отримувати великі замовлення

28 червня, замовник уклав договір з фірмою “Кульзрістінвест” на 1,9 мільйона гривень. Виконавець має почати роботи вже цього місяця, а завершити у вересня. “Запорізький центр розслідувань” дослідив закупівлю і розкаже докладніше про план робіт, ціну і самого виконавця

У договорі роботи чітко не деталізовані, але зазначено, що це буде капітальний ремонт частини приміщення підвалу Класичного ліцею. Він розташований по вулиці Леоніда Жаботинського, 23, поряд з Обласним перінатальним центром. 

Капітальний ремонт має включати: ремонт стін, стелі та підлоги, установку унітазів та умивальників. А також проведення води та прокладення труб, систему вентиляції, оновлення дверей тощо.

За процедурою, це були відкриті торги з особливостями, проте подалася всього одна фірма – “Кульзрістінвест”. Водночас скарг від інших учасників про наявність дискримінаційних умов не було.

Через те, що конкуренції не було, очікувану вартість за роботи знизили всього на 118 гривень. Тобто, якби на закупівлі подалося хоча б дві фірми, то виграла та, що запропонувала найвигідніші умови й найнижчу ціну. Однак, учасник був один і він запропонував виконати роботи майже без зниження стартової ціни, скинувши умовні 118 гривень.  

Виконувати ці роботи буде фірма “Кульзрістінвест”, яка була створена у лютому 2023, тобто 4 місяці тому. Кінцевим бенефіціаром “Кульзрістінвест” є Антон Зайцев.
При цьому, вже у квітні фірма отримала своє перше замовлення на 90 тисяч гривень від одного з запорізьких ліцеїв. 

Надалі, у травні і червні було 4 підряди від самого департаменту освіти на загальну суму понад 3 мільйони гривень. 

Також одне велике замовлення, на ремонт поля для мініфутболу, ТОВці робила й Широківська сільрада на майже 2 мільйони гривень

Читайте також: На утримання і ремонт доріг у Запоріжжі витратили 67 млн грн з початку року

Повітряна тривога: У Запоріжжі на систему сповіщення витратили 28,4 млн грн

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі