У Запоріжжі “нова” фірма отримала замовлення на шкільне укриття і буде робити його до Нового року

Зображення завантажується

Запорізький департамент освіти замовив ремонт підвалу з метою можливого використання його, як укриття у гімназії №42. Виконавцем робіт виступає створена пів року тому фірма, і роботи вона почне лише восени

У серпні батьки запорізьких учнів виступити “за” дистанційне навчання у цьому навчальному році. За словами в.о. мера Анатолія Куртєва у місті більшість шкіл вже мають укриття. Водночас на “Прозорро” продовжують оголошувати закупівлі і замовляти ремонти укриттів, що будуть виконані у жовтні і пізніше.

Так, департамент освіти уклав договір на ремонт частини підвального приміщення з метою можливого використання його, як укриття у гімназії №42. Ціна робіт становить майже 2,4 мільйона гривень. Закінчити їх планують до середини грудня 2023-го року. 

Цим коштом мають провести демонтажні роботи, відновити стіни, підлогу й стелю, а також зробити вентиляцію, каналізацію тощо.  

На закупівлю подалася лише одна фірма – “Кульзрістінвест”, що заснували у лютому цього року Антоном Зайцевим. При цьому, вже у квітні фірма отримала своє перше замовлення на 90 тисяч гривень від одного з запорізьких ліцеїв. Надалі, у травні і червні було 4 підряди від самого департаменту освіти на загальну суму понад 3 мільйони гривень. 

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про те, що ця ж фірма займеться ремонтом частини підвалу Запорізького класичного ліцею за майже 2 мільйони гривень.

Читайте також: Фірму, якій в Запоріжжі віддали відбудову обстріляних будинків на 113 мільонів, вже спіймали на порушеннях

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі