Тендер на реконструкцію колишнього Палацу піонерів перевірять за зверненням ЗЦР

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Державна аудиторська служба України повідомила про початок моніторингу закупівлі на реконструкцію Палацу творчості у Запоріжжі. Підставою стало звернення “Запорізького центру розслідувань” про ймовірні порушення у тендері. На сторінці закупівлі у Prozorro вже з’явилося повідомлення про початок перевірки

Тендер, на який “ЗЦР” подав скаргу, проводить Департамент освіти Запорізької міської ради. Він має знайти підрядника для завершення реконструкції колишнього Палацу піонерів біля греблі ДніпроГЕС. Шукають вже вдруге: першу закупівлю відмінили через порушення у документації, яку надало ТОВ “ГЕОС-УКБ”. Це компанія, яка проводила основні роботи з реконструкції.

На новий тендер подався єдиний учасник – ТОВ “Запорізький тепло-енерго проект”. Втім, як з’ясувала аналітикиня “ЗЦР” Катерина Звєрєва, насправді компанія надіслала документи попереднього підрядника. Згідно із заявкою “Запорізького тепло-енерго проекта”, роботи має виконувати ТОВ “Олімпія строй”. Цю ж компанію планував залучити і “ГЕОС-УКБ”. 

Крім того, тендерна документація від нібито нового підприємства містить все ті ж ознаки порушень. Ідеться про робітників без потрібної кваліфікації, неправильну техніку (так, замість мийно-поливальної машини планують залучати самоскид) тощо.

Юридична радниця ГО “ЗЦР” Аліна Родіна надіслала скаргу щодо виявлених порушень. Сьогодні, 30 квітня, Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області повідомило, що розглянуло звернення і розпочинає процедуру моніторингу закупівлі.

Якщо аудитори підтвердять наявність порушень, закупівлю знову буде відмінено.

Тим часом “ЗЦР” за запитом отримав кошторис запланованих робіт і також проведе перевірку вартості закладених у ньому матеріалів. Про результати напишемо найближчим часом.

Читайте також: “Запорізькі аудитори скасували тендер на 25 мільйонів, бо забагато порушень в документах 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі