Сім’я Беладзе через громадську організацію приватизувала приміщення і перебудовує його під торгівлю

Зображення завантажується

В Запоріжжі громадська організація родини Беладзе зробить реконструкцію приватизованого приміщення під торгово-офісну площу. Інформацію про це передає «Запорізький центр розслідувань» з посиланням на реєстр МБУтаО.

Наприкінці січня 2022, Департамент архітектури та містобудування затвердив реконструкцію нежитлової площі під торгово-офісну. Приміщення в 195,5 квадрати знаходиться на першому поверсі будинку, що на перетині Соборного,81/Фортечної,49. Це біля трамвайної зупинки «Фортечна».

Раніше, у липні 2021-го, приміщення приватизувала громадська організація «Молодіжний центр мистецтва», шляхом викупу. Його оцінили в 2,22 мільйона гривень. Зазначимо, що громадські організації мають переваги щодо приватизації комунальних приміщень.

Бенефіціарами громадської організації «Молодіжний центр мистецтва» є Артур Беладзе та Анжела Шаповалова. Артур Беладзе є родичем відомого в Запоріжжі бізнесмена Ошана Беладзе, який у 2005 році приватизував приміщення колишнього ресторанного комплексу в Дубовці.

Нагадаємо, що ще за Карташова приміщення обіцяли реконструювати під школу для боксу, але в результаті вийшов готельно-ресторанний комплекс “Санрайз”. Наразі, сім’я Беладзе керує молодіжною громадською організацією «Бойові Рукавички» і має спортклуб.

Також, Артур Беладзе зазначався помічником депутата Запорізької облради від «Слуги» Дмитра Чувашкіна. У 2020 році Артура Беладзе було нагороджено орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня. 

Також читайте: Кого СН заведе в Запорізьку облраду замість “поганих слуг”, яких хочуть відкликати

“Антирейдерська колегія” повернула автосалон Renault на Глісерній колишнім власникам

Автор: Олександр Горбунов

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі