“Антирейдерська колегія” повернула автосалон Renault на Глісерній колишнім власникам

Зображення завантажується

Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції (т.зв. Антирейдерська колегія) повернула долі в фірмі “Авто-Р” попереднім власникам Юрію Хохлову і Валерію Сушкову. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на рішення Колегії. 

Раніше, в жовтні 2021 року фірмі, що володіє автосалоном Renault на Глісерній вулиці,  змінили засновників. До цього фірма належала кіпрському офшору “Хрімасо Компані Лтд”, а її кінцевими власниками, в рівних долях, були Юрій Хохлов, Валерій Сушков і Юрій Будзей. 

Потім Юрій Будзей і його довірений з документами, які засвідчували їх контроль над “Хрімасо Компані Лтд” і “Авто-Р”, змінили власника “Авто-Р” з “Хрімасо” на російську фірму “Донтранс” і змінили директора автосалону. 

Хохлов і Сушков поскаржились на дії Будзея, і Колегія Мінюсту в грудні винесла рішення на їх користь. Колегія прийшла до висновку, що документи реєстраторам були подані з помилками, і ті мали відмовитись від переоформлення бізнесів. Отже, посадовці скасували передачу фірми росіянам і повернули її у власність кіпрської “Хрімасо”, де на Сушкова, Будзея і Хохлов було оформлено по третині акцій. 

Вже після цього рішення бізнесу наприкінці минулого року знову змінили власників – зараз там польська фірма “Х&С МОТОРС”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі