Що відомо про колаборанта із Енергодару Андрія Шевчика?

Зображення завантажується

Так званий “голова”, так званої “народної ради” Енергодару депутат-колаборант Андрій Шевчик. Що відомо про енергодарського зрадника з’ясовує Запорізький центр розслідувань.

27 березня, депутат Енергодарської міської ради від “ОПЗЖ”, Андрій Шевчик заявив про створення “народної ради”, головою якої його наче обрали “відповідальні містяни”.
Відеозаяву колаборант опублікував на своїй сторінці у Facebook. Там же у відповідь на коментар жінки, певно мешканки Енергодару, про те, що “виборів не було, отже його не обрали” запитав чи робив її чоловік коктейлі Молотова на виконавчому комітеті. 

Також колаборант заявив, що найближчим часом буде представлено склад “ради”:

Діючий та обраний міським головою Енергодару Дмитро Орлов заявив, що таке формування “народної ради” не має ніякого відношення до юрисдикції України. 

До формування так званої “народної ради” на сторінці запорізької “ОПЗЖ” у Facebook вийшла заява про те, що на сторінці Енергоатома був опублікований “фейк” про призначення Андрія Шевчика головою Енергодару. Депутат у відео заявляє, що це не недостовірна інформація:

“На сегодняшний день в Энергодаре действует законно избранный городской голова Дмитрий Орлов. Я не давал никаких согласий и обещаний , что буду мэром, я не являюсь советником мэра, я депутат городского совета”.

Виходить, що ціль одна, а шляхи до очолення містом – різні.

Так хто ж такий Андрій Шевчик?

Він працює провідним інженером на «Запорізькій АЕС», є членом партії “ОПЗЖ”, родом із Красноярська. У політиці ще з 2010 року. Саме тоді його було вперше обрано депутатом Енергодарської міської ради від партії “Сильна Україна”, яка після виборів саморозпустилась, а її членам було рекомендовано вступати до “Партії регіонів”. У 2014 році під час виборів депутатів до Верховної Ради у ОВК 79 округу, до якого входить Енергодар, представляв партію “Зелені”. У 2015 році під час місцевих виборів в Енергодарі був членом виборчої комісії від партії “Батьківщина”. У 2020 році був обраний депутатом у міськраду Енергодару від партії “ОПЗЖ”.

Судячи по соціальним мережам депутата-колаборанта його “настрої” змінюються активно, як партії до яких він був залучений.

У 2014 році він заявляє, що “враги не пройдут” та постить фотографії з Майдану:2 березня 2022 року молиться за Україну:А вже 21 березня заявляє про створення “общественного совета самоорганизации города” паралельно із діючим та виконуючим обов’язки міського голови Дмитра Орлова. 

Нагадуємо, що 3 березня Верховна рада внесла зміни до Кримінального кодексу України у зв’язку із воєнним станом. Тепер за фактами порушень нових статей передбачено покарання за державну зраду та диверсію в умовах воєнного стану максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавленням волі, з обов’язковою конфіскацією всього майна.

Читайте також: “Що відомо про самопроголошеного в.о.мера Бердянська Олександра Сауленко”.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі