Самопроголошений мер Бердянська очолив новостворене «Російське військово-історичне суспільство» 

Зображення завантажується

Російські ЗМІ розповсюдили новину про те, що у Бердянську відкрився осередок загальноросійської громадсько-державної організації під назвою «Російське військово-історичне суспільство». Головою цього осередку став так званий виконуючий обов’язки мера міста Олександр Сауленко

На тимчасово окупованій території Бердянська відкрили новий центр для пропаганди та маніпуляції історичною інформацією. За повідомленням пропагандистів, цей осередок є першим в області та належить “російському воєнно-історичному товариству”.

Для чого ця організація росіянам: контроль над інформацією про історію може допомогти формуванню ідеологічної лінії, що відповідає потребам російського режиму. Це може бути спрямовано на зміну думок громадян, створення націоналістичних настроїв або зміну сприйняття минулого для підтримки поточного правління.

Урочисте відкриття відбулося на спеціальному зібранні, де представили керівника цієї організації в Бердянську, яким виявився Сауленко. Детально про нього “Запорізький центр розслідувань” розповідав минулого року.

До слова, під час урочистого відкриття організації у Бердянську, заступник голови Російського військово-історичного товариства заступник голови Російського військово-історичного товариства Ніколай Овсієнко заявив, що опрацьовується питання встановлення пам’ятника визволителям Бердянська, героям так званої “СВО”: “Задум пам’ятника нам здався дуже зворушливим: місцева дівчинка допомагає солдату вмитися, змити з себе пилюку боїв, окопів битв. Мені здається, пам’ятник дуже душевний і дуже сподобається жителям”, – зазначив Овсієнко.

29 грудня 2012 року, за указом президента Владіміра Путіна, було створено Російське військово-історичне товариство. Організація має чітко визначені основні цілі, серед яких об’єднання зусиль держави та суспільства у сфері дослідження військової історії Росії, протидія спробам спотворення цієї історії, популяризація досягнень військово-історичної науки, підняття престижу військової служби та виховання патріотизму.

З початку березня 2013 року посаду голови товариства займає Владімір Мєдинский, який одночасно виступає помічником президента РФ. Він грає ключову роль у розвитку організації та впровадженні зазначених завдань.

Таке відкриття організації військово-історичного товариства на тимчасово окупованій території — це ще один крок у перекручуванні історії та поширення агресивної пропаганди. Ініціатива може мати серйозні наслідки, зокрема, сприяти подальшій дезінформації та спотворенню історичних фактів.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі