Російські військові імітують бойові дії на території ЗАЕС

Зображення завантажується

Окупаційні війська продовжують ігнорувати всі безпекові питання щодо Запорізької атомної електростанції. Російські Телеграм-канали опублікували прямі докази того, що росіяни відпрацювали бойові дії на території найбільшого в Європі ядерного об’єкта

На території тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції, російські військові проводять навчання, в ході яких вони виконують бойові дії. Окупанти здійснюють тренування, використовуючи територію найбільшого ядерного об’єкта Європи.

Окупаційні сили вивозять на ЗАЕС важке військове обладнання та активно демонструють власну “майстерність” зі зброєю на станції. Навколо об’єктів, що можуть призвести до вибухів чи інших небезпечних ситуацій, розгортаються перестрілки. При цьому, загарбники ігнорують правила пожежної, ядерної та радіаційної безпеки.

Відео з’явилося в мережі у середу, 16 серпня. Своєю чергою, представники МАГАТЕ ніяк не прокоментували та не відреагували на дії окупаційних військ РФ. Остання публікація-звіт на сайті Міжнародного агентства з ядерної енергії датується 11 серпня.

Росіяни у засобах масової інформації активно роздмухують питання ЗАЕС. Останній приклад – канали у Telegram поширюють інформацію про те, що Володимир Путін прийняв рішення спровокувати вибух на Запорізькій атомній електростанції. Цю інформацію публікує проросійський телеграм-канал під назвою “Генерал СВР”, посилаючись на свої джерела в Кремлі. Цей канал ведеться нібито від імені колишнього генерала російської зовнішньої розвідки.

Також зазначається, що Путін планує спровокувати техногенну катастрофу на Курській атомній електростанції майже одночасно з подібною подією на ЗАЕС, з метою обвинувачення України у цьому дії.

Інформація про підготовку техногенної катастрофи на Курській АЕС вказує на те, що Путін дав розпорядження активізувати цей процес, і його реалізація має відбутися наприкінці серпня чи на початку вересня. При цьому стверджується, що деякі “ворожі” безпілотні літальні апарати, які намагалися атакувати Курську АЕС, насправді були провокаціями, організованими спільно з військовим керівництвом та ФСБ, з метою показати “готовність” України до ядерного терору.

Цей крок Путіна, за зазначеними джерелами, має спричинити подвійну катастрофу, яку російське керівництво оголосить “терористичною атакою” на ядерні об’єкти, звинувачуючи Україну. При цьому Путін готовий піти на значні жертви серед цивільного населення, забруднити радіацією великі території Росії, України, Білорусі та інших країн, щоб вийти зі стратегічного патового становища, в якому опинився через ведену війну в Україні.

Запорізька обласна військова адміністрація коментувала цю інформацію, запевнивши, що ці повідомлення не відповідають дійсності. Головне управління розвідки України також не підтверджує цей інформаційний привід.

Читайте також: Пропаганда звинувачує ЗСУ в обстрілі хімічною зброєю, яка є на озброєнні у російських силовиків

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі