Родина запорізького ексвійськкома за рік купила дві машини, будинок і квартиру

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Колишнього очільника Запорізького ТЦК Геннадія Яременка підозрюють в незаконному збагаченні – на додаток до висунутого звинувачення в махінаціях з бойовими виплатами. Поліція вважає, що придбані в 2022-23 роках квартира і будинок, оформлені на доньку і дружину, можуть бути ознаками незаконного збагачення. Наприкінці березня суд призначив експертизи з оцінки цієї нерухомості   

Так, в березні 2023 року дружина посадовця Тетяна Яременко, яка працювала в іншому ТЦК, придбала в селищі Бабурка поряд з Хортицьким районом Запоріжжя ділянку на 15 соток з будинком на 148 квадратних метрів. Вартість будинку в договорі купівлі-продажу та її декларації вказана в 646 960 гривень. За співпадінням цієї суми в витязі на кадастрову ділянку, деклараціях подружжя Яременок та судовому реєстрі і вдалось точно з’ясувати, ким цікавляться слідчі.  

Також в квітні 2023 року донька Яременко придбала квартиру в 66 квадратних метрів ціною 1,627 мільйона гривень. В якому саме місті купували квартиру, з’ясувати не вийшло. 

Протягом 2022-2023 років Тетяна Яременко та її син від попереднього шлюбу купували і продавали дві автівки – “паркетник” MAZDA CX-5 і повнорозмірний седан MAZDA 6.  

Слідчі Нацполіції вивчили доходи Геннадія Яременка і його дружини та дійшли висновку, що він не міг заробити легально на таку нерухомість та машини. Вони звернулись до суду, щоб той надав дозвіл на огляд експертами будинку і квартир для визначення їх ринкової вартості. Суддя задовольнив їх клопотання.  

Наприкінці березня ДБР оголосило, що незабаром розпочнеться суд у справі Геннадія Яременка за звинуваченням у безпідставному нарахуванні бойових виплат своїм підлеглим. Суму зайвих виплат оцінюють у мільйон гривень.  

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі