Продовження запорізької відбудови: друга частина ремонту Зестафонської за 23 млн грн

Зображення завантажується

У серпні стартувала друга частина відбудови багатоповерхівки по Зестафонській,10. Замовник підписав договір на 23 мільйони гривень.“Запорізький центр розслідувань” проаналізував куди витратять ці гроші

11 серпня, в.о. мера Анатолій Куртєв прозвітував, що у місті продовжується відбудова постраждалих будинків.

“Виконується облаштування покрівлі та заміна вікон. Наступного тижня заплановане завершення встановлення внутрішніх перегородок” – зазначив він щодо процесу по Зестафонській.

Нещодавно управління капбудівництва уклало вже другий догорів на відновлення будинку по Зестафонській,10. Пʼятиповерхівки на Правому березі міста, що постраждала від вибухової хвилі, коли російський снаряд влучив у будинок поруч

У другий договір входить – четверта і пʼята черги відбудови, що вартуватимуть понад 23 мільйони гривень. 

До кінця цього року забудовник має зробити утеплення і ремонт фасадів будинку і ремонт підʼїздів номер 2,3 та 4. А також провести заходи цивільного захисту. 

Нагадаємо, що у травні 2023-го, місто вже замовляло роботи за понад 29,4 мільйона гривень. У цю суму ввійшло укріплення конструкцій і ремонтом покриттів, ремонт квартир, електропостачання. Окрім того, замінити мережі опалення та водозабезпечення. Тобто сумарно відновлення будинку буде коштувати 52,4 мільйони гривень. 

Роботи продовжить виконувати так фірма “Стройінвест”, що отримала й перший підряд. З 2022-го, кінцевою бенефіціаркою фірми є Наталія Лазарь, а керівником Сергій Гавриленко. Як раніше, розповідав “ЗЦР” фірма має неоднозначну репутацію – підозру, а також судову справу щодо порушень у тендері на 645 мільйонів гривень.

Детальніше читайте тут: Фірму, якій в Запоріжжі віддали відбудову обстріляних будинків на 113 мільонів, вже спіймали на порушеннях

Водночас у Запоріжжі “Стройінвест” займеться Зестафонською, 10, й одночасно багатоповерхівку на вул. Сталеварів, 16, за майже 61 мільйон гривень. 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі