Про обстріли Запоріжжя написало світове видання Financial Times

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Британські журналісти привернули увагу міжнародної спільноти до обстрілів найбільшої в Україні гідроелектростанції. Як твердить видання Financial Times, Росія змінює тактику і концентрує зусилля на енергооб’єктах у менш захищених, ніж Київ, регіонах 

“У період з 22 по 29 березня Росія завдала ударів по семи ТЕС – усі в інших регіонах, окрім Києва, який має одну з найкращих систем протиповітряної оборони в країні. Російські ракети також влучили у дві гідроелектростанції”, – пише газета. За твердженням видання, Росія намагається відключити Запоріжжя та інші великі промислові регіони від електропостачання.

Текст британських журналістів може стати ще одним аргументом для нових постачань систем ППО до України. Минулого року західні медіа декілька місяців писали про те, як росіяни “Шахедами” знищують підстанції та обстрілюють Київ. У підсумку це призвело до того, що Україна таки отримала низку систем ППО, включно з “Патріотами”. Зараз такі тексти теж важливі і потрібні, щоб отримати ще більше ППО для інших міст України, включно із Запоріжжям. 

В місцях, де є гроші, технології та зброя, політики реагують також і на “видимість” тих чи інших тем – як часто про них пишуть. Тому така стаття потрібна і важлива. Краще, щоб їх було ще 5 чи 10.

Читайте також: “У Запоріжжі щойно відремонтовані будинки знов потрапили під обстріл

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі