Некрасова і Щербіна не змогли повернути айфони, вилучені під час обшуків

Зображення завантажується

Заступниця голови ОДА Злата Некрасова і депутат облради Віктор Щербина не змогли повернути свою особисту техніку, вилучену під час обшуків НАБУ. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду минулого тижня вирішила, що вони є доказом у справі щодо розкрадання гуманітарної допомоги, і були оформлені, як того вимагає закон.

Адвокати вимагали повернути техніку, бо на їх думку, при обшуках в будинку Некрасової слідчі забрали два особисті айфони, як тимчасово вилучене майно, а вже потім оформили їх арешт, і зробили це з порушеннями.

Втім, суд визнав, що слідчі та прокурор все оформили як треба, а самі айфони в листуванні через месенджери можуть містити важливу інформацію про можливий злочин, і тому є доказом в ній. Також судді послались на те, що перед обшуками слідчий суддя надавав дозвіл, в тому числі, саме на вилучення технічних засобів, що містять листування щодо надання і перерозподілу гуманітарної допомоги, і тому вилучені айфони підпадають під це визначення.

Те, що заявниками на повернення майна є саме Некрасова і Щербіна, свідчить видача по номеру справи в базі “Судова влада України”.

Номер справи на повернення айфонів виділено червоним
Тут вказано, хто є заявниками у справі

Віктор Щербіна з Запорізького району обрався до облради від партії “Батьківщина” (в попередній каденції був від БПП), входить до складу депутатської комісії з питань охорони здоров’я – напрямку, яким саме опікується Некрасова.

Раніше, під час і після обшуків в запорізьких посадовців у справі з розкрадання гуманітарки, в медіа було поширені “злиті” фото, де з посадовцями спілкуються разом Злата Некрасова і Віктор Щербіна. Скоріш за все, айфони були вилучені саме під час цього обшуку.

Читайте також: ”Солдати забрали його і викинули на кладовищі”: історія жінки, яка через окупацію втратила чоловіка і дім

У Запоріжжі фірма заборгувала 2,5 млн грн за оренду землі на Великому Лузі

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі