Колаборантка, яка змусила свекра коригувати ракетні удари по Запоріжжю, взяла участь у російському талант-шоу

Зображення завантажується

У березні 23-го в Росії провели щорічний вокальний конкурс «Звезда-2023», і в ньому взяла участь мелітопольчанка Альона Трокай. Там її називають “лидер молодежной организации «Движение первых»”. На шоу жінка розповіла, що в Україні її заочно засудили до 15 років перебування за ґратами, а також про те, як “класно” було виступати на Червоній площі під час оголошення “приєднання” нових територій України до Росії

Альона Трокай, жителька Мелітополя, стала доволі відомою персоною після окупації міста росіянами, навіть за його межами. Жінка пішла на співпрацю із росіянами. Її чоловік – військовослужбовець, який воює на стороні РФ, а свекор з її подачі корегував ракетні удари по Запоріжжю та слідкував за переміщенням військової техніки.

Альона Трокай та її чоловік Юрій Пушкар вирішили прославитися на всю Україну ще 7 років тому, взявши участь у програмі “Міняю жінку”. Але по-справжньому стати відомими на всю Україну їм вдалося після початку великої війни, коли подружжя почало активно працювати на загарбників. Після початку окупації Альона брала активну участь у розважальних заходах, які влаштовували росіяни на тимчасово захоплених територіях Запорізької області: наприклад, на 9 травня.

Альона Трокай 9 травня 2022 року. Джерело: РІА Мелітополь

Чоловік Трокай, Юрій Пушкар, доєднався до лав армії РФ ще у 2021 році, а під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну перебував у Херсоні. Власне, це і стало однією з причин, чому батько Юрія, свекор Альони, став навідником на об’єкти в Запоріжжі.

За поясненням пенсіонера, якого затримала Служба безпеки України, його сина було поранено, і окупанти запропонували так звану “співпрацю”, пообіцявши за потрібні дані перевести Юрія Пушкаря з передової в тил угруповань РФ (хоча під час судового засідання чоловік про це не сказав ні слова). Втім, пенсіонера затримали, а 5 вересня 2022 року Жовтневий райсуд міста Запоріжжя виніс йому вирок – 15 років позбавлення волі, з конфіскацією всього належного засудженому майна. Коригувальник навіть намагався оскаржити вирок, втім Дніпровський апеляційний суд залишив скаргу без задоволення.

Самій же Трокай за те, що вона вмовить свекра передавати інформацію про перебування Збройних сил України в Запоріжжі, росіяни пообіцяли керівну «посаду» в окупаційній адміністрації. Жінка дійсно отримала “підвищення”: у російських ЗМІ її називають “председатель Совета регионального отделения Российского движения детей и молодежи”. 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр
Гість
Олександр
22.04.2023 07:20

Думаю що Цой зараз як вентилятор в гробу крутиться