Головбуха з Департаменту культури і пастора-євангеліста підозрюють в розкраданні 4,32 мільйона

Зображення завантажується

ДБР підозрює головну бухгалтерку міського Департаменту культури і туризму і пастора церкви “Еммануїл” в виведенні декількох мільйонів гривень через людей, які вантажили і фасували гуманітарну допомогу на базі церкви. Ухвали про спробу слідчих накласти арешт на готівку підозрюваних оприлюднені в судовому реєстрі

За версією ДБР, від початку вторгнення РФ до серпня 2022 року Департамент уклав низку цивільноправових  договорів на фасувально-пакувальні та вантажні роботи по гуманітарній допомозі. За пів року цим людям, переважно — парафіянам євангельської церкви “Еммануїл”,  сплатили 4,234 мільйона гривень. 

Коли ДБР почали допитувати “вантажників-пакувальників”, то вони розповіли, що працювали, як волонтери, але не пам’ятають, щоб підписували якісь цивільноправові договори. І що їм заходили чималі гроші на картки, але вони одразу перераховували на картки іншим людям.Серед цих “інших людей” фігурують заступник головного бухгалтера департаменту, пастор церкви святого Еммануїла, його дружина і брат, та інші. 

“Слід зазначити, що серед фізичних осіб, які нібито виконували роботи, є близькі родичі та знайомі організаторів злочинної схеми, а значна їх частина є парафіяни церкви християн віри євангельської «Еммануїл»” – йдеться в ухвалі. Правоохоронці вважають, що до схеми причетна головна бухгалтерка Департаменту, на банківську картку якої робилось подальше перерахування коштів. Навесні 2023 року в її квартирі та у пастора церкви відбулись обшуки. 

Слідство прохало накласти арешт на гроші, які вилучили після обшуків в оселі головної  бухгалтерки – 6945 доларів та 10005 Євро, а також 7930 доларів, знайдені в пастора. Але суд відмовив, бо вирішив, що слідчі надали недостатньо доказів, як пов’язана ця готівка з коштами, у розкраданні яких підозрюють посадовця і священника. 

Читайте також: У Запоріжжі засудили Балицького до 15 років заочно

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі