Голова ОВА вивчить проблему із АЗС поруч із запорізькою школою

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров пообіцяв вивчити питання із автозаправною станцією, розміщеною біля гімназії №6. З 1 квітня у школі розпочато навчання за змішаною системою. АЗС, розташована із порушенням норм безпеки, може зробити навчальний процес в умовах обстрілів значно небезпечнішим

Гімназія №6 увійшла до переліку тих, що готові до змішаного (частково очного) процесу навчання на підставі численних перевірок. Як Іван Федоров повідомив на брифінгу, оцінювалася п’ятдесят одна школа. 

За процес оцінки відповідали 4 служби. ДСНС перевіряла стан укриття у навчальному закладі. Нацполіція давала характеристику безпековому стану навколо школи. Військові оцінювали потенційну загрозу з боку військ РФ. Зрештою, готовність самої школи до навчального процесу перевіряло обласне відділення Держспоживслужби.

Втім, журналістка ЗЦР Анна Лєвєнцова звернула увагу голови ОВА на те, що у кількох десятках метрів від гімназії №6 розташована АЗС. У випадку прильоту по ній або по школі шкода буде значно більшою, ніж навіть від звичайного обстрілу. 

Іван Федоров відзначив, що небезпека від АЗС не оцінювалася при проведенні перевірок шкіл:

Об’єктивно ми не оцінювали (безпеку шкіл – ред.) через призму знаходження АЗС. Ми оцінювали через призму знаходження військових. Об’єктивно оцінювали через призму роботи ворожої армії по енергетичних об’єктах, які на сьогодні найбільше підпадають під ворожі обстріли. 

Іван Федоров, голова Запорізької ОВА

Керівник області пообіцяв звернути на цей факт увагу усіх служб, які оцінювали школи, а також сам вивчить питання.


Читайте також: “Небезпечні заправки Запоріжжя”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі