Ексвикладач мелітопольського університету очолив корпус студентів-рятувальників на Запоріжжі

Зображення завантажується

Колишній працівник Таврійського державного агротехнологічного університету (ТДАТУ), науковець та кандидат наук Сергій Мазілін став посіпакою росіян, очоливши регіональне відділення Всеросійського студентського корпусу рятувальників на тимчасово захоплених частинах Запорізької області

Готуючи матеріал про те, що росіяни залучають запорізьких підлітків до воєнізованих волонтерських рухів, журналістки “ЗЦР” звернули увагу на те, що російське ВСКС має представництво в Запорізькій області. Керівником регіонального відділення зазначений Сергій Дмитрович Мазілін.

Сергій Мазілін – мелітополець, ексвикладач ТДАТУ, обіймав посаду доцента кафедри цивільної безпеки. Після 24 лютого росіяни “створили” на основі українського навчального закладу так званий “МГУ” – Мелітопольський державний університет (де Мазілін, під час торішньої вступної кампанії, за заявою мелітопольців, працював у приймальній комісії).

У грудні минулого року в Телеграм-каналі “МГУ” з’явилася новина про те, що в Запорізькій області створять регіональне відділення ВСКС, і очолив його Сергій Мазілін, який заради цього призначення поїхав до Москви.

Джерело: Телеграм-каналі “МГУ”. Мазілін – другий зліва

Відзначимо, що у нульових Мазілін навіть отримав подяку за геройський вчинок, будучи викладачем ТДАТУ. Нам вдалося знайти відео, зняте у 2004 році. Ролик присвячений інтерв’ю Сергія Мазіліна, в якому він розповідає, як в Києві врятував дітей, що опинилися в автобусі, який безконтрольно виїхав на дорогу.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі