Росіяни залучають підлітків з Запорізької області до воєнізованих волонтерських рухів

Зображення завантажується

У російських ЗМІ розповідають про те, що підлітки з тимчасово захоплених частин Запорізької області відвідали російські регіони, а також Севастополь, де з них роблять “добровольців”

Так, створений окупантами Телеграм-канал “Главное в Мелитополе” повідомив, що у квітні молоді рятувальники із Запорізької області побували у Нижегородській та Воронезькій областях, де “під керівництвом досвідчених інструкторів розібрали в теорії та на практиці різні ситуації, до вирішення яких вони тепер точно знайдуть правильний підхід”.

Також повідомляється, що завдяки цьому підлітки можуть пройти атестацію та стати рятувальниками РФ.

На фотознімку, який ілюструє новину, є вивіска ВСКС Росії – “Всероссийского студенческого корпуса спасателей”, який співпрацює із державними органами РФ, а також із такими організаціями як “Росмолодежь”, “Молодая гвардия”, “Волонтерская рота” і так далі.

ВСКС постійно звітує про те, що молодь з невизнаних республік “ЛДНР”, захоплених частин Херсонської та Запорізької областей бере участь у різноманітних курсах від цієї організації. Також представники корпусу рятувальників на постійній основі збирають “необхідний вантаж” російським солдатам на фронт, а також гуманітарну допомогу для мирного населення, що знаходиться на “звільнених” росіянами територіях.

У Севастополі у квітні відбувся захід для медиків-волонтерів. Там також, за інформацією російських ЗМІ, взяли участь підлітки з захопленої частини Запорізької області. Як повідомляється в новині, підлітки пройшли курси з початкового військового вишколу за програмою «НВП РОКОТ». “НВП” розшифровується як “начальная военная подготовка”, а навчання в “РОКОТі” проводять діючі офіцери ВС РФ, Росгвардії, МНС та учасники так званої “СВО”.

У російській Самарі навколо організації виник скандал: у листопаді 22-го року місцеве ДОСААФ (“Добровольное общество содействия армии, авиации и флоту России”) перешкоджало проведенню курсів, не видаючи постійного приміщення для занять. Тоді за організацію вступився місцевий чиновник.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі