Директора “Запоріжремсервіс” підозрюють у закупівлі генераторів за завищеними цінами

Зображення завантажується

Директора “Запоріжремсервіс” Сергія Сіроуса підозрюють у закупівлі генераторів за завищеною вартістю. На думку слідства, мова йде про майже 700 тисяч гривень переплати з бюджету

У жовтні 2022 року КП «Запоріжремсервіс» уклало договір з приватним підприємством  «Вікторія» для покупки дизельних генераторів на 1,8 мільйона гривень. Цим коштом підприємство мало поставити 10 одиниць. Техніка була потрібна для облаштування укриттів та бомбосховищ, якими опікувалися комунальники «Запоріжремсервісу». 

Однак, на думку слідства, на той час ринкова вартість одного генератору складала не більше 110 тисяч гривень. Тобто 10 одиниць  станом на 2022 рік коштували 1,1 мільйона гривень. У підсумку виходить, що “Запоріжремсервіс” переплатило 689 тисяч гривень. 

КП купувало генератори EnerSol SKD-10EB. Зараз актуальні ціни на них становлять ще менше – 82 тисячі гривень. 

Таким чином, закупівля відбулася без фактичного аналізу ринкових цін, твердить слідство. За цю процедуру відповідав директор комунального підприємства. 

У червні 2024 року Ленінський райсуд розглянув клопотання слідчого про арешт майна підозрюваного – квартири і земельної ділянки. Однак суд клопотання не задовольнив. Справу будуть розглядати й далі. 

Нагадаємо, раніше “Запорізький центр розслідувань” розповідав, що поліція підозрює Сергія Сіроуса й у закупівлі труб за завищеними цінами. Останнє засідання з приводу цієї справи відбулося у квітні. Тоді суд частково задовольнив клопотання слідчого і усунув директора від посади у “Запоріжремсервісі” до середини травня. 

Читайте також: Закриття шкіл і набагато більше: як запорізька влада відверто маніпулює власною громадою

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі