Досудове розслідування в справі про 6-ти поверховий “медпункт” у парку подовжили

Зображення завантажується

Строки досудового розслідування в справі про забудову ділянки в Парку Трудової слави продовжили до червня 2022 року. Раніше, ділянку передали підприємцю під реконструкцію медпункту і громадських туалетів, але, у підсумку, він побудував нову “коробку” 6-ти поверхової будівлі, тобто порушив умови договору. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на Єдиний реєстр судових справ.

17 грудня 2021, Орджонікідзевський райсуд розглянув клопотання слідчого з проханням продовжити строк досудового розслідування. Мова йде про справу щодо ділянки 0,1 гектара в південній частині Парку Трудової слави, ближче до вулиці Перемоги. Річ у тім, що міськрада спочатку передала її і погодила реконструкцію, однак пізніше в ході проведення огляду ділянки, були встановлені суттєві порушення. Тому зараз міська рада намагається повернути її назад. Клопотання мотивоване тим, що завершити досудове розслідування в строки неможливо, оскільки ще необхідно отримати висновок будівельно-технічної експертизи, провести допити тощо. Суд клопотання задовольнив частково, продовживши строки до 23 червня 2022 року.  

Що відомо на цей момент?

На цей момент слідчий призначив експертизи, заявив клопотання про надання копій документів та надання доступу до об’єкту. Також до ГУНП надійшла заява від інженера технічного нагляду. Він підтвердив, що не здійснював технічний нагляд об’єкта. Крім того, жодних дозволів замовникам на використання свого сертифіката не надавав. Виходить, що на час реєстрації документів особи надали інформацію та документи з завідомо неправдивими даними. 

Тобто, технагляду за будівництвом не було, а це, в свою чергу, може призвести до тяжких наслідків. Наприклад, становити загрозу для життя та здоров’я жителів наближених до будівництва будинків. Тепер поліція і надалі буде займатися розслідуванням справи і встановленням причетних осіб. 

Нагадаємо, що влітку 2020 Запорізька місьрада заключила договір з ФОПом Романом Работенко, передавши йому ділянку на 10 років. Чоловіка пов’язують з лідерами місцевої «Самопомочі» братами Марченко – членом виконкому Владиславом і девелопером Марком. Більш детально про це можна прочитати в нашому попередньому матеріалі. А також про те, чому саме міська влада відповідальна за цей випадок. В серпні 2021, Запорізька міська рада почала повернення землі, через суд і заблокувала продовження будівництва, але потім арешт знову зняли.

Також читайте: Суд довкола шашличної Жаботинських напроти Епіцентра запустили по другому колу

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі