Запорізька міськрада судиться за ділянку в парку, де будують п’ятиповерховий “медпункт”

Зображення завантажується

Запорізька міськрада, через суд намагається повернути ділянку в Парку Трудової слави, і поки в забезпечення позову заблокував продовження будівництва. Раніше, його передали підприємцю під медпункт і туалети, але за цей час на ньому побудували “коробку” п’ятиповерхової будівлі. Інформація про це опублікована в Єдиному реєстрі судових справ.

На початку серпня, Орджонікідзевський райсуд розглянув позов Запорізької міськради з проханням розірвати договір оренди на землю в парку. Йдеться про ділянку 0,1 гектара в південній частині Парку Трудової слави, ближче до вулиці Перемоги.

У вересні 2020 го, міськрада передала його для розміщення “підземних туалетів з пунктом Надання Першої медичної допомоги”. Однак, вже через кілька місяців в парку з’явилася будівля в п’ять поверхів.

На думку представників влади, орендар ділянки порушив умови договору, оскільки використовує землю не за цільовим призначенням. За генпланом – це озеленена територія загального користування. За зонінг – це Р-3 “рекреаційна зона озеленених територій загального користування”. Простіше кажучи місце для парків, скверів, зон відпочинку тощо.

Тобто, фактично земля не підходить для даного об’єкта. Крім того, міськрада зазначила, що передавав ділянку під реконструкцію існуючого підземного туалету, а не нове будівництво. Хоча, тоді виникає питання до однієї з гілок міської влади у вигляді Департаменту архітектури, який якраз погодив граничну висоту “реконструкції” в 18,5 метрів, так щоб вистачило на 5 поверхів.

А зараз, для забезпечення позову суд заборонив продовжувати будівельні роботи на об’єкті і продавати його третім особам.

20 серпня, в першій половині дня, ніяких робіт на будівництві і справді не велося. Не виключено, що орендар ділянки піде в апеляційний суд, який може або погодитися, або скасувати рішення суду першої інстанції.

Нагадаємо, що забудовником, за документами, значиться Роман Работенко, якого пов’язують з лідерами місцевої «Самопомочі» братами Марченко – членом виконкому Владиславом і девелопером Марком. Більш детально про це можна прочитати в нашому попередньому матеріалі.

Також Работенко вказував на ФБ своїм місцем роботи клініку пластичної хірургії “Віднова”, де провідним фахівцем працює Світлана Работенко. І Роман, і Світлана Работенко, як ФОПи, прописані в Василівці за однією адресою. Тобто, з чималою часткою ймовірності, “пункт першої медичної допомоги” висотою в п’ять поверхів на території парку може стати клінікою пластичної хірургії.

Читайте також: Майно водної станції державного «Кремнійполімера» може перейти у власність приватної фірми

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі