17 млн грн за півроку: міжнародні організації підтримали запорізьких енергетиків 

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Оцінити наслідки обстрілів енергетики та полагодити зруйноване. За останні півроку енергетичний сектор Запорізької області отримав від міжнародних донорів потрібну для цього техніку та обладнання

Як повідомили в Управлінні зовнішніх зносин ОДА, тільки з 1 січня 2024 року область отримала від міжнародних спонсорів комунальну техніку на 16 млн 949 тис грн. Її використовуватимуть в енергетичному секторі для ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Техніку надали в рамках проекту міжнародної технічної допомоги USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”.

Крім того, за кошти міжнародних донорів запорізькі енергетики частково спорядили мобільну службу з оцінки руйнувань. За Програмою розвитку ООН EU4Recovery Запорізька область отримала тепловізор для енергоаудиту, дозиметр-радіометр та сонячну портативну зарядну станцію. Вартість допомоги – близько 90 тис грн.

Відзначимо, що міжнародну допомогу отримують і окремі населені пункти Запорізької області. Програма USAID DOBRE підтримує 10 громад.  Їх відбирали  за ступенем ушкодженості, за кількістю ВПО тощо, повідомляє Суспільне Запоріжжя. В основному кошти дають на техніку: екскаватори, електрогенератори, ручні електроінструменти.

Читайте також: Міжнародний фонд передав запорізьким енергетикам три потужних трансформатори

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі