Міжнародний фонд передав запорізьким енергетикам три потужних трансформатори

Зображення завантажується

Кожен з нових трансформаторів має достатню потужність, щоб забезпечити потреби щонайменше одного мікрорайону міста. Їх встановлять на підстанціях, що зазнали руйнувань від обстрілів

ПАТ “Запоріжжяобленерго” отримало три силових трансформатори потужністю 40 МВА кожен від Фонду підтримки енергетики України. Його створено спільної ініціативи українського уряду та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон навесні 2022 року. Як ідеться на сайті Міненерго, протягом останніх тижнів внесли кошти чи задекларували наміри зробити внески до Фонду Німеччина, Австралія, Велика Британія, Австрія, Швеція, Ісландія, Естонія.

Потужність нових трансформаторів у 40 мегавольт-ампер – це максимальний обсяг в 40 мегават електроенергії, яка може пройти через систему розподілу одночасно.  Такої пропускної потужності має вистачити на Шевченківський район. Або на Комунарський і Олександрівський райони разом. Але це не генерація електрики, а її перерозподіл. Тож нове обладнання закриє одну із “дір” в енергосистемі, але нових потужностій у неї не додасть.  

“Запоріжжяобленерго” також отримало сім гідравлічних автопідйомників із 18-метровими вишками. Їх будуть використовувати для ремонту електромереж.

Від початку 2024 року запорізькі енергетики отримали 25 одиниць спецтехніки, понад 2 тисячі тонн витратних і паливно-мастильних матеріалів та 74 одиниці енергообладнання, закуплені за кошти Фонду підтримки енергетики України.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі