Запорізький Департамент культури Держаудитслужба “спіймала” на фінансових порушеннях

Зображення завантажується

Неефективне використання бюджетних коштів, відсутність документів та завищення посадового окладу – такі невтішні результати перевірки видала Державна аудитслужба. Подробиці – далі

Спеціалісти Управління Держаудитслужби у Запорізькій області під час аудиту в скандальному Департаменті культури та туризму виявили фінансові порушення. За підрахунками служби це у 52 мільйони гривень сумарно. Окрім того, спеціалісти зазначили неефективне використання бюджетних коштів на суму у 15,9 мільйона гривень.

Які саме порушення знайшли фахівці? 

Наприклад, була проведена закупівля та подальше списання матеріальних цінностей на суму у 35,9 мільйона гривень. Ці гроші виділялися для евакуйованих осіб або підрозділам територіальної оборони, але документального підтвердження передачі цих матеріальних цінностей не виявлено.

Під час ревізії виявили нестачу семи генераторів придбаних на суму 3,8 мільйона гривень. До речі, про ці генератори “Запорізький центр розслідувань” розповідав ще минулого літа. Це були генератори, які закупили за значно завищеними цінами.

Також виявили недоцільне використання бюджетних коштів на загальну суму 4,8 мільйона гривень для заходів, які не були передбачені у паспортах бюджетних програм.

До того ж Департамент оплачував різні роботи та послуги без документів, які б підтверджували необхідність їх виконання. У результаті сума збитків складає 2,9 млн грн.

Також зафіксовано завищення розміру посадового окладу головного бухгалтера та його заступника, були здійснені незаконні витрати на оплату праці на суму 300 тисяч гривень. Окрім цього, Департамент виплатив премію деяким працівникам за фактично невідпрацьований час – 100 тисяч гривень.

Окрім цього, під час ревізії виявлено заниження облікової вартості активів на суму 3,8 мільйона гривень.

І на останок, аудит виявив неефективне витрачання бюджетних коштів – майже 16 млн грн. Витратили їх на: пакування, навантаження, розвантаження та закупівлю матеріальних цінностей через посередників за завищеними цінами.

Читайте також: Головбуха з Департаменту культури і пастора-євангеліста підозрюють в розкраданні 4,32 мільйона

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі