Запорізькі активісти пропонують новий шлях для тиску на владу стосовно закриття шкіл

Зображення завантажується

Активістки, які борються проти необґрунтованого закриття шкіл, запустили нове звернення. Вони хочуть, аби регламентна комісія Запорізької міськради переглянула законність процесу опитування про доцільність ліквідації шкіл

За регламентом міськради, депутатська комісія з регламенту, законності та протидії корупції має право робити висновки, чи порушують розпорядження міського голови або виконкому діюче законодавство. Відтак, комісія може розглянути звернення з простим запитанням: чи є розпорядження Регіни Харченко, в якому вирішили проводити “слухання в формі опитування”, законним.

Активістки Валерія Морозова і Катерина Звєрєва також пропонують запросити представників громадськості на засідання Комісії, під час якого це питання буде розглянуте. Для того, аби члени Комісії розуміли суспільну значимість цього питання, вони закликають підписати звернення всіх небайдужих мешканців міста.

Підписати звернення швидко можна у чат-боті “ЗЦР”:

З повним текстом звернення та усіма правовими аргументами можна ознайомитись в самому чат-боті або за посиланням. Ключові аргументи – опитування не є слуханням, це дуже різні процедури, і підготовка питань на опитування відбувається відкрито, з залученням експертів. 

Висновки експертів стосовно того, що не так з «опитуванням про школи» від міської влади і чому це маніпуляція з точки зору і соціології, і формальної логіки, ви можете почитати в окремому тексті.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі