Захоплення заводів у Мелітополі: За економічний колабораціонізм судитимуть двох працівників

Зображення завантажується

Після окупації Мелітополя росіяни зайняли місцеві промислові заводи групи компаній «Гідросила» з Кропивницького – «Гідросила МЗТГ» «Гідросила Тетіс»

Підприємства перереєстрували у російській податковій й інтегрували до економіки країни-агресора. 

Очільником заводу окупанти призначили мелітопольця Володимира Харчишина, який працював начальником цеху. Також на співпрацю з окупантами пішов Сергій Службін, який до окупації очолював мелітопольську філію «Гідросили».

Як ідеться в ухвалі Комунарського райсуду Запоріжжя, обом інкримінують  ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 111-1 КК України, тобто провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором на окупованій території, вчинене за попередньою змовою.

Фігуранти перебувають на тимчасово окупованій території, їх оголосили у розшук. Справа щодо них слухатиметься заочно у Запоріжжі.

Анастасія Зубова

Ця публікація була підготовлена ГО «Харківський антикорупційний центр» в рамках проекту «Підтримка журналістських розслідувань в Україні». Зміст публікації є винятковою відповідальністю ГО «Харківський антикорупційний центр» i не відображає погляди Європейського Союзу чи Інституту висвітлення війни та миру.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
trackback
Захоплення заводів у Мелітополі: За економічний колабораціонізм судитимуть двох працівників – Громадське Місце Запоріжжя
31.10.2023 16:19

[…] ДЖЕРЕЛО […]