Зачинене на замок: громадськість Запоріжжя не змогла потрапити в укриття під час тривоги

Зображення завантажується

До громадської організації “Хочу вчитись” звернулася мешканка Запоріжжя з запитом перевірити укриття в її будинку. Підвал, про який написала жінка у зверненні, знаходиться у власності іншого мешканця. Він надав дозвіл користуватися ним як укриттям. А підвал, який належить ОСББ, зачинений на замок. Громадськість вирішила розібратися у ситуації

Приїхавши на перевірку у будинок по вулиці Олексія Поради, 43/17, Катерина Зверєва разом із знімальною командою виявили два підвали, які були зачинені на замок під час повітряної тривоги. 

Як розповіла місцева мешканка, один підвал знаходиться у власності ОСББ. Він не підготовлений, люди самостійно намагалися навести там лад. Інший підвал приватизований, але власник дозволив ним користуватися. 

У листі жінка пише, що відповідальним за облаштування їхнього підвалу є голова ОСББ Олександр Михайлов. Також він обіцяв сплачувати за електроенергію в приватизованому підвалі з фонду будинку, але цього не сталося. Тепер голова ОСББ вимагає, щоб мешканці самостійно сплатили за світло. 

В нашому підвалі вони порядок не навели. Він (голова ОСББ – прим. авт) поговорив із хазяїном приватизованого підвалу. А люди питають, а як зі світлом. Він сказав, що будемо з будинку оплачувати. У підсумку не оплачували, а тепер він предʼявляє претензії, що треба заплатити за світло, – каже жінка. 

Доступу до підвалів немає з листопада минулого року. 

Катерина зателефонувала голові ОСББ, щоб спитати, як це сталося, що і перший, і другий підвал зачинений. Чоловік відповів, що він не знає про те, що підвал власника зачинений. Щодо рахунків за світло сказав, що було голосування в групі у месенджері Вайбер і люди погодилися сплачувати за електроенергію. 

Катерина вказала на те, що такий спосіб прийняття рішення незаконний і треба провести збори, зробити протокол, і тільки тоді вимагати з людей сплачувати за світло у підвалі. 

Друга адреса, за якою організація “Хочу вчитись” провела інспекцію, стала вулиця Карпенко-Карого,5. 

Як виявилося, там на будинку є табличка “Укриття”, але жодних стрілочок, де саме це укриття знаходиться, немає. Катерина обійшла будівлю і знайшла два приміщення, які були схожі на сховки. В цих сховках вона знайшла тільки сміття та бруд. За укриття в цьому домі відповідає керуюча компанія “Мрія”. 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі