Забудовник Park Residence виграв апеляцію і зняв арешт з ЖК

Зображення завантажується

Фірма-забудовник Park Residence змогла повернути майно і продовжити будівництво ЖК. Раніше поліція через суд наклала арешт і призупинила роботи, бо, на думку правоохоронців, їх проводили без відповідних дозволів і документів. Інформація про це розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень. 

Наприкінці листопада суд розглянув апеляційну скаргу від фірми «Сайлент-Девелоп» з проханням скасувати арешт майна. Мова йде про ділянку і будівництво ЖК Park Residence по вулиці Святого Миколая, 53, що неподалік від Дубового гаю. Де раніше знаходилася 120-річна будівля колишнього Олександрівського спиртоочисного заводу.

Арешт наклали у грудні 2020-го, через рішення суду. Тоді зазначалось наступне: «До своїх письмових пояснень, крім документів, щодо оренди та суборенди земельної ділянки ТОВ «Сайлент-Девелоп» не було надано жодних документів, що підтверджують наявність дозволів для проведення будівництва, погодження відповідного проекту будівництва».

По-перше, забудовник не надав дозвільні документи, однак при огляді спеціалістами та понятими було зафіксоване будівництво. По-друге, ділянка входить до меж історичного ареалу №2 «Старий Олександрівськ». Тобто підпадає під захист, а значить забудовник повинен погоджувати документацію і отримати дозвіл на проведення робіт. Однак, його також не було. 

Водночас забудовник с таким рішенням не погоджується. Вважає, що висловки неправомірні і не відповідають дійсності. На думку директора «Сайлент-Девелоп», фірма має всі необхідні документи для будівництва та використовує земельну ділянку за цільовим призначенням. А заборона проведення роботи фактично паралізує їх діяльність.

В цей раз суд встав на сторону забудовника і задовольнив скаргу, знявши арешт. Таке рішення судді мотивували ти, що слідчий неналежно обґрунтував необхідності вказаного арешту. Крім того, доводи клопотання, без їх підтвердження саме матеріальними доказами, є лише припущеннями. А, отже, підстав для накладення арешту немає. 

Фірма «Сайлент-Девелоп» належить Олександру Степанову. Про нього відомо небагато, раніше чоловік з таким ПІБ працював інспектором відділу кадрового забезпечення в Департаменту патрульної поліції в Миколаєві. Зараз він є засновником і директором декількох фірм. 

Читайте також: В Запоріжжі побудують АЗК на небезпечній відстані від гуртожитку ЗНТУ

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі